bu siteye emek verenlere

dün öğlenden sonra bir sorunum için yardım istemiştim.forum için yaptığım başvuru taş çatlasın 20 dakikada cevaplandı.mükemmel ya sanki memur gibi oturup mesai yapar gibi bu sorulara cevap verenler mi var.ama neticede TEŞEKKÜRLER
FATİH DEMİREL
Kumluca Devlet Hastanesi
ANTALYA

Necdet

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 Türkçe
Sayın fatihdemirel, bu sitede gönüllülük üzerine bir sistem var, bildiği ölçüde herkes bilgisini paylaşıyor. Bundan daha büyük mutluluk olabilir mi?

Hakkatten bu hızlılık herkezin dilinde, hatta sehir efsaneleride basladı microsoft un home ofice calisan elemanları diye...

Bana siteyi tanıtan arkadas forumda bir yerlerde cekirdek grubun asıl amacının yazdıgın soyledi bulamadım bir acıklama veya o baslıgın linkini alabilir miyiz lutfen hatta mumkunse sabit bir baslık halıne getirilsin gercekten merak ediyoruz.

Ben siteyi maalesef cok aktif kullanamıyorum ama bir reklam yapıyorum ki İzmir'in yarısına ben duyurdum :)

Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office 2003
Excel 2003
Bence bu siteyi kuran ve sitenin moderatörlüğüne seçilen ve bu görevde devam eden insanların tutumu ,bu siteye öylesine giren veya problem çözmek için girenlerin bu siteye bağlanmasına neden oluyor.İyiki böyle bir site var.Ben kendi adıma çok şey öğrendim ve halen öğrenmeye devam ediyorum.Göreceksiniz sayın fatihdemirel sizde hastası olup bu siteden birşeyler öğrenecek ve öğrendiklerinizle başkalarına yardım etmek isteyeceksiniz.Ben Excel.web.tr sayfasını evdeki bilgisayarımda internet explorer ın açılış sayfası yaptım ve bilgisayarın başına oturduğumda önce bu siteye bakıyor daha sonra yapmam gereken işlere bakıyorum.Bu site bence TEK.Tüm emeği geçenlere saygılar,sevgiler.

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Güzel görüşleriniz nedeniyle bende yönetim adına sizlere teşekkür ederim. Her ne kadar forumumuzun konusu başta excel ve diğer office programları gibi görünsede asıl amacımızın yardımlaşma ve paylaşım olduğunu görüyorsunuz. Elbette bunu yaparken sevgi ve saygı en ön planda olacaktır, bizim temel kuralımız budur. İnsanların birbirine sayın diye hitap ettiği bir sanal ortam sanıyorum bulmak pek mümkün değil. Forumumuzun böylesine bağımlılığa neden olan yüksek kalitesindeki en büyük etken; siz değerli üyelerimizin forumumuza olan büyük katkısıdır. Buranın bir aile ortamı sıcaklığında olmasını hep arzulamıştık, buna ulaştığımızı memnuniyetle görüyorum. Endişeniz olmasın bu forum her zaman bu ortamını muhafaza edecektir.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
Başta sayın leventm görüşleri olmak üzere yukarıdaki tüm fikirlere aynen katılıyorum.

Hepinize iyi bir hafta dilerim....

T

TRABLUS

Misafir
serdar1925' Alıntı:
Hakkatten bu hızlılık herkezin dilinde, hatta sehir efsaneleride basladı microsoft un home ofice calisan elemanları diye...

Bana siteyi tanıtan arkadas forumda bir yerlerde cekirdek grubun asıl amacının yazdıgın soyledi bulamadım bir acıklama veya o baslıgın linkini alabilir miyiz lutfen hatta mumkunse sabit bir baslık halıne getirilsin gercekten merak ediyoruz.
Öncelikle bu güzel, övgü dolu yazılarınız için teşekkür ederim.
Şehir efsaneleri, adı üstünde; efsane.. yok öyle bir şey. Bizler ve bu siteye gönül veren herkesin kendisine göre birer işi gücü var. :mrgreen:
Çekirdek grubu dediğiniz grubun tanıtım yazısına gelince, öyle bir tanıtım yazısı ve dolayısıyla linki de yok.
Burada ki herkes zaten bu çekirdek grubun içinde.. örneğin siz; microsoft home office elemanı mısınız? Bu forum da aslında çekirdek grup diye bir grup da yok. Burayı düzenli takip eden herkes dolaylı olarak bu oluşumun içinde zaten yer almaktadır.

TANRI bu siteyi kuran,emek veren,sevgi saygı çerçevesinde kendi işlerini bile ihmal ederek insanlara ufacık bir bilgi aktarabilmek için çırpınan gerçek dostları bizim yanıbaşımızdan eksik etmesin ve TANRI HEPSİNİ KORUSUN..AMİN

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Sevgili Arkadaşlar,
hakkımızdaki olumlu düşüncelerini paylaşan veya düşünüpte paylaşmayan ancak bunu hergün forumu ziyaret ederek gösteren arkadaşlar.
Hepinize çok teşekkür ediyorum.

Ben iş değişikliği nedeniyle eskisi kadar aranızda olamıyorum. Serbest mesleğin cilveleriyle uğraşmaktan geriye fazla zaman kalmıyor.

Ancak sık sık foruma girip vaktimin yettiği kadar mesajları okumaya çalışıyorum.

Bu başlığı da okuyunca bir kaç satır yazmak istedim.

forumda bir yerlerde cekirdek grubun asıl amacının yazdıgın soyledi bulamadım
Sanırım burada kast edilen farklı ama bu isteğinize karşılık size şu linki önerebilirim:
http://www.excel.web.tr/viewtopic.php?p=2#2
Mesaj numarasına bakarsanız bunun forumdaki ilk mesaj olduğunu görürsünüz.
O gün yazdıklarımızın üzerine çok şeyler yazdık çizdik, ama ana hedef hep aynı kaldı. "GÖNÜLDEN YARDIM ETMEK".

İlk mesajımda belirttiğim;
İddamız her şeyi bildiğimiz yönünde değil,
ancak bildiğimizi paylaşabilmek bize mutluluk veriyor.
meğer ne kadar doğruymuş.
Bende forumdan ve foruma katılan arkadaşlardan çok şeyler öğrendim.
Ancak paylaşmanın mutluluğunu foruma katılan herkese tattırabildik sanıyorum.

Başlangıçta az kişiydik, zamanla sayımız arttı, büyüdük.
Ülkemizde ve dünyada çoook büyük şirketlerin bile çok zor başardığı bir şeyi bu gönüllü oluşum başardı.
Genelde bir işi, projeyi veya oluşumu başlatan kişi baştan çekildiği zaman süreç te iniş trendine geçer.
Ancak benim işlerim nediyle forumdan uzaklaşmam bizim forumun hızından, kalitesinden ve güzelliğinden hiç bir şey kaybettirmedi.
İşte bu da artık bu forumun her şartta ilerleyeceğini gösteriyor.
Yardımlaşma ve Kurumsallaşma adına güzel bir örneği sunuyoruz.
Bunun arkasındaki güç tabiiki tüm üyelerin katılımı, ancak inanılmaz özveriyle forumu yöneten yönetici arkadaşlarımın hakkını özellikle teslim etmek isterim. Forumun bugün kü kalitesini ve yerini yönetici arkadaşlarımıza borçluyuz.
Teşekkürler Arkadaşlar.

Son dönemde fazla büyümemizden dolayı teknik sorunlar yaşıyoruz. Bu hafta içinde bu konularla uğraşacağım.
Muhtemelen bu hafta sonu bir taşınma daha yaşayabiliriz.
Ancak artık bizim yükümüzü taşıyabilecek bir sunucu kiralamayı hedefliyoruz.

Gelişmeleri sizlerle paylaşırım.

excelboy' Alıntı:
TANRI bu siteyi kuran,emek veren,sevgi saygı çerçevesinde kendi işlerini bile ihmal ederek insanlara ufacık bir bilgi aktarabilmek için çırpınan gerçek dostları bizim yanıbaşımızdan eksik etmesin ve TANRI HEPSİNİ KORUSUN..AMİN
excelboy AMİNNNNNNN
Yürekten katılıyorum..
Forumdaki tüm arkadaşlara katılımlarından, paylaşımlarından ve yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum.Herşey gönlünüzce olsun.

bende yeni üyelerdenim. sadece 3-4 gündür takip edebiliyorum. gerek moderatörler gerek diğer üye arkadaşlar, herkesin bu kadar yardım sever olabilmesi beni çok mutlu etti. siteyi kuranlara işletenlere ve tüm yardımsever üyelere sonsuz teşekkürler. :eek:k::