*Bugüne Kadar Yayınlanmış en kapsamlı Personel Takip Proğramı Hizmetinizde*[GOCEBE81]

Excel Vers. ve Dili
OFFİCE XP TR
:) Yine , yeni ve yeniden merhaba access forum üyeleri.
Sizlerle şimdide yine 2003-2004 yıllarında hazırlamış olduğum ve halen kullanılan personel takip proğramını paylaşıyorum.Forumu inceledim daha önce verilen personel takip proğramlarının hepsinden kapsamlı bir proğram sunuyorum sizlere.İsteyen arkadaşlar kendi kurumlarına uyarlayarak kullanabilirler.tamamen ücretsizdir. Destek isteyen arkadaşlarımızda soru ve sorunlarını tarafıma iletirlerse memnun olurum.
GOCEBE 81 sizlere yeni ufuklar açmaya devam edecek. Daha önce eklediğim proğramlara gösterdiğiniz ilgiye teşekkürler ayrıca. Beni izlemeye devam edin. Yeni projeler yolda.
İstek üzerine profesyonel düzeyde Access ve Dellphide proğramlama hizmetim vardır.
Proğramın Kullanıcı Adı: 123 Şifresi: 123

İndirme Linki:

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
Sayın gocebe81;

Verdiğiniz link açılmıyor.

http://dosyam.net/

paylaşım sitesi genelde daha çabuk açılıyor. Bu siteye de ekleyebilirseniz indirme imkanı doğar.

Paylaşımlarına teşekkürler.

assenucler

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 TR 64 Windows 11 Home Single Language x64 TR
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
29-05-2025
cevap

Sn. gocebe81;

Programı açmak istediğimde ocx uzantılı 7-8 dosya başlığını taşıyan pencere çıkmakta ve dosya sonuçta açılmamakta, bilgilerinize.

Sizin nefis çalışmalarınızı dört gözle bekliyoruz. Sevgiyle ve sağlıcakla kalın.

Excel Vers. ve Dili
Office 2010
English
Direk foruma ekleseydiniz sanki daha güzel olacaktı..
:)

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
Sayın gocebe81;

Program açılmak istendiğinde aşağıdaki görüntü çıkıyor. Şifre girildiğinde ise program açılmıyor.

Excel Vers. ve Dili
türkçe
Açılışta ISGrid2.dll, iscombo.ocx, islabel.ocx, islist.ocx dosyalarını istiyor. Bunlarıda bulamadım ümkünse bu dosyalarıda yollarmısın. Aslında daha istiyorda ben istediği iki dosyayı buldum fakat bunları bulamıyorum.Teşekürler

Excel Vers. ve Dili
OFFİCE XP TR
akadaşlar proğramda meydana gelen aksaklaıklardan dolayı hepinizden özür dilerim. en kısa zamanda gerekli düzenlemeleri yapıp tekrar foruma yükleyeceğim.

Excel Vers. ve Dili
türkçe
gocebe81 düzenlediysen yapmış olduğun programı gönderebilirmisin. Kendimde sağlık personeliyim. Emeğine sağlık içerigine baktım çok iiyi yapmışın. teşekkürler