Bulamadığım bir soru

Excel Vers. ve Dili
türkçe
2003
Bir arkadaşın 3-4 gün önce verdiği soruyu incelemek üzere almıştım fakat cevap verildimi diye arıyorum fakat soruyu sitede birtürlü bulamıyorum.Ben üzerinde biraz çalıştım fakat pratik bir cevap üretemedim açıkcası

NOT:Site yöneticisi arkadaşlarımdan ricam bir soruyu takip etmek için dahil olup orada mesaj yazmak zorunda kalıyorum.Mesela "cevabı bende bekliyorum" gibi.Bunun dışında bir soruyla ilgili mesajları takip etmek için bir yol yokmu acaba.Kolaylıklar dilerim

Ekli dosyalar

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Mesajın hemen üzerindeki "Konu Araçları" menüsünden "Konuya Abone ol" tıklarsanız gelen mesajlardan haberiniz olur ve abone olduğunuz konuları "Kontrol Paneli"nizden takip edebilirsiniz.

Ömer

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr
Ofis 2016 Tr
Merhaba,

Konuya girdikten sonra üst kısımda Konu Araçları / Konuya Abone ol seçeneğinden istediğinizi yapabilirsiniz.

Ayrıca bu tür sorularınız için forumun Öneri Görüş bölümüne konu açmanızı rica ederim.

Soruyu soran üyenin kullanıcı adını hatırlıyormusunuz

.

İ

İhsan Tank

Misafir
merhaba arakdaşım konu araçlarından abone olu seçersen o konuyu takip ederbilirsin

uzmanamele

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
excel 2010
merhaba

konu araçlarından "konuya abone ol" seçeneğini kullanabilirsiniz.

Excel Vers. ve Dili
türkçe
2003
merhaba

Evet sormadan öğrenmek için biraz çaba sarfetmek etrafa bakmak gerekiyormuş.

Soruyu soranı bilmiyorum ama dosyasını ekledim.Büyük ihtimalle cevaplanmıştır.Başlığınıda hatırlamıyorum ama olabileceklerin hepsini kontrol ettim.

Soruyu soran arkadaştan özür dileyerek soruyu sahipleneyim bari.

Excel Vers. ve Dili
türkçe
2003
merhaba

arkadaşın sorusu üzerinde yaptığım çalışmada eklediğim dosyada orada boş satırları oluşturmamak için baya uğraştım fakat kaç satırın boş olabileceği belli olmadığından bir sonuç alamadım.

Excel Vers. ve Dili
türkçe
2003
merhaba

Ömer hocam soruya cevap vermiş formülü inceledim.

Eklediğim dosyada 1.2. veya 3. yol ilgili formül denemelerine bir katkı verecek veya daha farklı bir çözüm üreten varmı

Ömer

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr
Ofis 2016 Tr
Bu sorunuzu ilgili konunun devamına sormanızı rica ederim.

İyi çalışmalar..