Çalınan Hotmail Hesabınızı Geri Alma %100 (RESİMLİ ANLATIM)

Excel Vers. ve Dili
Microsoft 2003 Türkçe
https://accountservices.passport.net/?lc:1055

bu adrese giriyoruz.

Karşınıza " Kullanılabilir dil seçeneği " menusu gelecek. Kullandığınız Msn Messenger dil seçiminiz Türkçe olduğu halde bu adımdan sonrasına yabancı dil kullanarak devam etmeniz gerekiyor.Ne yazık ki Türkçe desteği henüz yok. Biz "İngilizce (Birleşik Devletler)" linkine tıklayarak devam edelim.

. Karşınıza " To get help, first select the service below that has an issue." baslıklı ekran gelecek "standart services" tablosundan yardım alacagınız servisi tıklayın. Biz "MSN Messenger" Servisini seçerek devam edelim.

burası önemli arkadaşlar forumu eksiksiz doldurmanız gerekiyor

Karşınıza sorununuzu anlatacağınız son bir ekran çıkacak !!
Bu ekranda 2 adet forum yer alıyor 1 numaralı forum yukarıda gördüğünüz gibi!! basit .

2 numaralı forumda ise yetkililerin sorununuzu anlayabilmeleri için bazı ipuçları vermeniz gerekiyor.

Örneğin : Ne tür bir internet bağlantısına sahip olduğunuz , nerden bağlandığınız , firewall kullanıp kullanmadığınız ,bu bilgileri resimdeki gibi tanımlayın. Sorununuzu anlatacak boş kutuya ise " My MSN Messenger account has been hacked by someone. Please help me ! " gibi bir mesaj yazın. Sakın buraya ama ben türküm Türkçe yazarım demen adamlar tınlamaz sizi silerler.Aşağıda verdiğim bilgilerin aynısını sizde girin.

NOT:Resmi netleştirmek için ünlem işaretine basın ...

Sayfanın altında yer alan Submıt e tıklıyoruz ama unutmayın ki size bir task forum olduğu için bir numara verecekler bunu da not edin.

ewet arkadaşlar bu işlemleri yaptıkdan sonra bekliyorus.Eğer en geç ertesi gün verdiğiniz mail adresine bi cvp gelmesse bu işlemleri tekrar yapın ısrarla.Mutlaka cvp veriyolar.Peki nasıl bi cevap veriyorlar?Hemen aşağıda bana gelen mailin ekran görüntüsünü ekledim.

Böyle bir mail aldığınızda gördüğünüz gibi 16 maddeden oluşan sorulara cvplamanız isteniyor sizden.Cvplama işlemini ,size gelen maili "Yanıtlayarak" (Hotmail hesabı ingilizce olanlar "reply" demeleri gerekiyor) yapıyoruz.İngilizcesi olmayan arkadaşlara madde madde açıklıyayım

NOT : Arkadaşlar buraya yazacağınız bilgiler, Çalınan Hotmail hesabınızı alırken yazmış olduğunuz bilgilerle birebir aynı olmak zorunda.Aksi taktirde bilgiler eşleşmesse hesabınızı geri alamazsınız...

**1. Your Windows Live ID = Çalınan MSN Adresinizi yazın

**Your First and Last Names = İsim - Soyisim

**Date of Birth (Month/Date/Year) = Doğum Tarihiniz Ay - Gün - Yıl olarak

**Country or Region = Ülke

**5. State (if applicable) = İl yada eyalet

**6. Zip or Postal Code = Posta Kodu

**7.Your IP address = O anki IP adresinizi www.whatismyip.com adresinden bakarak yazın.IP adresinizin yanına (Turktelekom Dynamic Pool) yazınki IP adresinizin her seferinde değişti belli olsun.

**8. Answer to your Secret Question (if applicable) = En son Gizli sorunuza verdiğiniz yanıt eğer biliyorsanız.Hatırlamıyorsanız "I dont remember" yazın

**9. Alternate email address associated with the account (if applicable) = Eğer yazdıysanız alternatif e-mail adresinizi yazın

**10. Your Internet Service Provider = Turk Telekom yazın buraya

**12. Any folders you created = Mail adresinizde oluşturduğunuz herhangi bir klasör varsa, klasör isimlerini yazın

**13. Contacts in your address book = Mail kutunuzda kayıtlı olan hatırladığınız kişilerin mail adreslerini yazın

**14. Subjects of any old mail that is in your Inbox or mail folders = Hatırladığınız ve mail kutunuza gelen herhangi bir mailin konusunu yazın

**15. A list of Contacts in your buddy list = Messengerda Kişi listenizde kayıtlı olanlarıne-mail adreslerini bi liste halinde yazın

**16. Your Windows Live Messenger Nickname = Messenger da kullandığınız görüntü adınızı yada nick inizi yazın

Ewet arkadaşlar bunları da yazdıkdan sonra maili yanıtlıyorus (reply) ve sonucun gelmesini bekliyorus.Eğer verdiğiniz bilgiler kayıt bilgileriyle eşleşirse size hesap sıfırlama linki gelicek.O linke tıklayarak yeni şifrenizi girin.Hepsi bu kadar.

Alıntının düzenlenmiş halidir ....

Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office Excel 2003 Türkce
Bu degerli aciklamadan dolayi tesekkür ederim.Benim su an en az 10 tanidigimin msn i gitti.Bir hafta kadar önce.Bu kisi Türk.Bir msn Hacken yapmis o sekilde zicirleme msn hacken yapiyor.Tanidigniz kisi hacken olmus onun adina size yaziyor ve sizi hacken yapiyor.Bir iki kücük mesajdan sonra size
(haberleri okudunmu) diye yaziyo ve size bir link gönderiyor.Link e-mail ve sifrenizi istiyor.Verenin msn gitti.Istegide Telsimden kontür.Versende alamiyorsun vermesende.Bir kere e-mail gitti cünkü.Beni :arkadas: yapamadi malsef.Tanidiklarimin msn den girdi ben fark ettim.Ikimizde birbirimizle baya ugrastik birbirmize fark ettirmeden.Ama uyandi cikti ve bir daha bana yazmiyor.
Hacken olan bazi e-mailler bunlar.Dikkatli olun simdiye kadar bu zincir uzamistir.
ondermehmetsaglam@hotmail.com
anbahanli@hotmail.com

Excel Vers. ve Dili
xp türkçe
sorması ayıpda kardeşim sen bu alıntının neresini düzenledin.Hayır yani başka bi yerden alıp buraya koyuyosun eywllh da, bu emeği kendine mâl etmen yakışmıyo.Paylaşmak güsel , EMEĞE de saygı lütfen...

N.Ziya Hiçdurmaz

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2013 TR / 32 Bit
Hotmail hesabınızı çaldırmamak için .Tanımadığınız kişilerden özellikle exe uzantılı dosyaları alıp açmayın.Şifrenizi yazı ve sayısal karekterlerden mümkün olduğunca uzun verin.

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
paylaşımın için teşekkürler ama bende 3. resimdekii çıkmıyo hepsi var sadece o yazı yok
Report a problem with msn messenger bu yazı :S::S

Excel Vers. ve Dili
ev: Ofis 2007- Win Xp
iş: Ofis 2010- Win Vista
Ben gizl isoruma verdiğim cevabıda hatırlamıyorum postakodu bilgisinide galiab kotası yüksek diye ABD dan bir eyalet vermişidim :(
ama eklediğim klasörleri hatırlıyorum, gelen masil adreslerinden msn listesindeki, kişlerden bierkaçadreside işe yarar mı?

Excel Vers. ve Dili
Windows 10 Pro 64 bit
Office 2016 Professionel Plus 64 bit
Vallahi hırsızlar bana yaklaşamaz. Ben yıllardır hotmail kullanıyorum daha hesabını kimse çalamadı. Ve bundan sonrada çalacak bir babayiğit tanımıyorum. :)

Excel Vers. ve Dili
ev: Ofis 2007- Win Xp
iş: Ofis 2010- Win Vista
bende çaldrmadım.... beni hatırla kurbanı oldum :( şifremi daim bilgisayar otomatik olarask giriyordu... formatı çakınca giremez odlum... başarı hikayeleri yerine, çözüm anlatacak bir arkadaşımız varsa seviniirm.