çek tablosu yardım

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 türkçe
merhaba arkadaşlar

yeni moderatör olan arkadaşları tebrik eder başarılar diliyorum.

benim bir sorum olacak ekteki dosyada yapılan ödemeleri tek sayfa altında toplamak istiyorum. diğer sayfalarda çek karşısına ödeme yazıldığı zaman aynı anda yapılan ödemeler sayfasına geçmesini sağlayabilirmiyiz? bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

şimdeden teşekkürler.

Excel Vers. ve Dili
2010 - TR!
demhatozcelik, oncelıkle senı tebrık ederım kendınce guzel bı calısma yapmıssın gel gelelım sorununun cozumune.

bence senın ıkı ayrı cozum yolun var 1 benım tavsıye edebılecegım yol !!!!
bır sayfa ıcerısınde butun verılerını topla ve o sayfayı ozet tablolar vasıtasıyla kullan .
ınan bana daha rahat edersın ....

Bıraz once dosyanı ınceledım baktımkı herseyden once senın bır ana sayfaya ıhtıyacın var dolayısıyla bır ana sayfa ekle bu 1

2 : ekledıgın sayfaya eynen dıger sayfalardakı formatları uygula

3 : her depo ıcın ortalama 100 satırlık bos alan bırak

4 :eek: 100 satırlık alanın basına dep oısımlerını yaz.

5 : depo ısımlerının yanındakı hucrelere =DIGER SAYFALARDAKI O SUTUNE DENK GELEN HUCRELERI YAZ ok ?

6 : onu 100 asagıya yapıstır alttakı gıbı gorunecektır.

SIRA NO DEPO İSMİ Ã?DEME AYI ÇEK TARİHİ BANKA ÇEK NO TUTARI KALAN SÜRE AÇIKLAMA
1 ÇAÐDAÞ ECZA DEPOSU EYLÜL 2005 18/09/2005 İÞ BANKASI 11111 125.00 YTL -60 Ã?DENDİ
2 ES EZCA DEPOSU EYLÜL 2005 30/09/2005 25/05/2005 İÞBANKASI-DİYARBAKIR 11111 125.00 YTL -48

ancak daha oncedende soledıgım gıbı bence en akıllıcası dıger depolar sayfas gıbı bır ana sayfa hazırlayıp o sayfa uzerınden sadece ve sadece ozet tablolar vasıtasıyla rapor almaktır.!!!!

hadı ıyı calısmalar