checkbok problemi

Excel Vers. ve Dili
2010 Excel-Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
21/03/2019
Merhaba arkadaşlar
7 gündür uğraşıyorum,problemi bir türlü aşamadım.bu nedenle yardımınıza ihtiyacım var.
Problemim :
Bir userform üzerine bir multipage yerleştirdim.multipage sayfalarında veri girişi için texboxlar var. Yaklaşık 700 adet.ayrıca kik formlarını ihale cinsi ve ihale yöntemine göre belirleyen checkboxlar var. Checbokların şeçimine göre formlara bilgiler aktarılarak formlar şekillendiriliyor.
Checkbox kodlarında bir hata görünmüyor.projeden kodlar çalıştırılıyor.checkboc seçimleri yapıp form ayarlarını değiştirebiliyorum. Ancak programı kilitleyip form initalize olduğunda checkboxlarda değişiklik yapmak istiyorum ancak microsoft Excel bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor…. Mesajı ile Excel kapanıyor.
Problem nerden olabilir ? çözüm önerilerinizi bekliyor
İyi çalışmalar.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2002 TR
programı kilitleyip ?

Programımı, vba kodlarınımı yoksa sayfalarımı?
birde en azından initialize daki kodları yazsanız öyle baksa arkadaşlar.

Excel Vers. ve Dili
2010 Excel-Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
21/03/2019
Sayın danersin
ilginize teşekkürler
problemin neden kaynaklandığını buldum sanırım.
kodlarda anlamadığım bir sebepten dolayı Userform1 ismi userform1 şeklinde görünüyor, bu durumu düzeltemiyordum.Zaten bir türlü düzeltemedim de.
yeni Userform3 isimli bir form oluşturup nesneleri ve kodları bu userform üzerine taşıyınca problem kalmadı.
ama içimde bir kurt Userform1 ismi neden userform1 şeklinde göründü,formdaki ve projedeki bütün kodları sildiğim halde bu durum düzelmedi bunu merak ediyor.
bir fikriniz v ar mı?