cift tabloyu görüntülemek

merhabalar accesda ilk calısmam sitedeki eğitim setleri ve örneklerle yapmaya calıstıgım bir calısma sayfam var

bir kac sey rica ediyorum mümkünse
birbirlerine ilişkilendiriğim tabloloru takip formumda görmek istiyorum yani takipden bir kart acıyorum işemri numarası ve buna bağlı olarak günlük takip , gerekirse sipariş verecem ve geri arama yapacamen alt formumda sipariş tablosunu (+) işariyle görüntüliyebiliyorum ama geri aramayı göremiyorum tek tabloyu ilişkili olarak gözüküyor. bunu göstermek ve bu tabloların siparişdeki durumu geldi ise geri armadaki durumu memnun yada değilse bunu bir sutun olarak işemrinin yanında görüntüliyebilirmiyim
vede programdaki hatlarımı söylerseniz sevinirim

Excel Vers. ve Dili
2003
cevap

her malın memnuniyeti ayrı olduğundan ona göre düzenledim yani bir tabloda ik alt tablo olmaz altablonun alt tablosu olur

yani müşteri+şipariş+arama şeklinde olmalı ben düzeltim bak umarım istediğin gibi olmuştur

eğer bir tabloya aynı anda iki tablo bağlayacaksan bunu formun üzerinde sayfalar şeklinde yap yok birbiri üzerine açılan tablolar ise formun üzerine açılan altformlar şeklinde yap yani alternatifin çok ama aynı anda iki altformu bir formda göstermek için bir tek form diğeri verisayfası olmalı

merhaba

merhabalar gülsüm hanım
yapmak istediğim bu değildi acıkcası işemrine yani kartı bağlı iki adet birbirinden bağımsız tablom var
yani arama tablosu ve sipariş tablosu birbirinden bagımsız ikiside aynı işemri numarasına baglı olarak calısmakta
işemri acılıyor ve onun güncel günlük bilgileri işleniyor ve o işemrine ait sipariş istnirse sipariş acılıyor ve işlemler bittikten sonra hatta kart yani işemri kapatıldıkdan sonra geri arama yapılıyor
verdiğiniz diğer ornekler tablo ustene tablo acılma işleminide acıkcası accesda ikinci günüm pek bi bilgim yok nasıl boyle bi form olusturabilirim yardımcı olurmusunuz
yada benim ilk gönderdiğim tabloda işemri veri sayfasına iki ayrı sutun koysak ve oraya girilen değerlerin istediğimiz iki ayrı tablonun baslıklarını getirebilirmiyiz
şimdiden tesekkürler

merhaba

yapmak istediğime bir baska yollada çözüme kavusabilir ama ben yapamadım

takip tablomun altında sorgu formuna secili olan plakanın geri arama bilgilerinin süzülmesini istiyorum

merhaba

sorgumu nasıl yapmam gerekiyor.
yardım lütfen ??????????????

Son düzenleme: