çok formullu lıste

oncelıkle kolay gelsın...
benım yapmak ıstedgım bir excel dosyasını burada sıkca sorulan butun formullerın olması ıstıyorum..
mesela dusey ara yapmak ıstedgımde bır kısa yol tusu olacak ona bastıgımda onume gelen menude nasıl bır formul kullanmak ıstedıgımı sormalı aynı excelın Format Cells gıbı bır menu cıkacak ve excelde gereklı butun formullerı ıcerecek boyle bır sey yapmak mumkun mu...
eger mumkunse buradakı excel bılgısı ıyı olan arkadaslar neden boyle bır sey yapmıyor..
yapılabılıyorsa bu excel kullanıcıları ıcın cok buyuk bır yardım olur sayın moderatörlerimiz acaba bu konuya ılgılenemezler mı...
tabı excelde bıtmez bır formul ve kullanıs farkı var ama hepsnın genelınde kullanılan formul aynıdır dıye dusunuyorum..
burada baktıgım sorularda genelde cari hesaplar,bır saydan dıger sayfaya yazdırma,dusey arama v.s gıbı
bence bu konuda yapılacak bır sey gıbı gelıyor sız ne dersin sızce olmaz mı yada bu konuda ben sıze nasıl yardımcı olabılırm??

bu konuda kımsenın bır fıkrı yok mu bu kadar excel kullanıcı ınsan varken boyle bır kolaylık ısımıze yaramaz mı?

mehmett

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 Türkçe
Sn yayalar,

Excel İçin Ã?rnek Çalışmalar ve Linkler bölümünde zaman zaman böyle çalışmalar yayınlanmaktadır.

Sn nziya'nın böyle bir çalışmasını aşağıdaki linkte görebilirsiniz. Daha fazlasını da sözkonusu bölümde ve Excel dersanesinde bulabilirsiniz.

http://www.excel.web.tr/viewtopic.php?t=11434&start=0

Sn. Mehmet ;
Oncelıkle ılgınız ıcın tşkler..Sımdı Dosyayı ındırecegım ama bır sorum daha olacak Excel Dersanesinde de bulabılırsınız dedınız..Acaba Sn. Nziya çalışma baslıgı ıle aynı seklıde aratma yaparsam bulabılırım..Dıger yapılmıs excel formul çalısmalarınıda gormek ıstıyorum bu konuda da yardımcı olurmusunuz?
tşkler

SN:Mehmet
bu konuda baska onerebılecegınız lınkler varmı ve varsa belırtmenız mumkun mu vermıs oldugunuz lınk cok ısıme yaradı bunu gıbı bır kactane ornek calısmayı bır excel dosyasında toplamayı dusunuyorum...bu konuda bana yardımcı olabılırmısınız??

mehmett

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 Türkçe
Selam ve KoLay gelsın...
Oncelıkle Mehmet bey Onerılerınız ıcın tşk ederım..Ben Baska buna benzer Sıte,Link bılen arkadaslarında bana yardımcı olmasını beklıyorum..ben excelde kullanılan butun ornek formullerı bır araya getırmek ıstıyorum bu konuda bılgısı olan arkadaslardan yardım beklıyorum
ıyı calısmalar