Column History Hakkında

Arkadaşlar şöyle birşey mümkünmü?

bir metin kutusu var Biçim olarak tarih ayarlı .... metin kutusunun adı Sipariş denetim kaynağıda Tablodaki Sipariş alanı ...

şimdi bu sipariş alanına ben mesela dün bir tarih girdim formu açınca girdiğim tarih yazıyor ... daha sonra tarihi değiştirdim ve bugünün tarihini yazdım ... bu alanda hangi tarihde ve saatte değişiklikler yapıldığı başka bir NOT olarak ayarlı metin kutusuna gelebilirmi ? bu aldanda yapılan değişiklikleri tarih ve saati ile NOT olarak ayarlı metin kutusuna yansıtabilimiyim ...

umarım doğru sorabilmişimdir ... bilgisini paylaşacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim ...

=ColumnHistory([RecordSource] gibi bir koda ulaştım ama devamı nasıl olacak bir türlü çözemedim ...

Excel Vers. ve Dili
Access 2003
Bir başka metin kutusuna -metin veya not olması farketmez- getirmek çok kolay. A metin kutusunun değiştiğinde olay yordamına diğer kutu için =now() komutu yeterli. Yani siz A isimli metin kutusundaki değeri değiştirip çıktığınızda olayına B=now() göndereceksiniz. Ama aynı kutu içine göndermek bu kadar kolay olmaz çünkü böylece sürekli bir kısır döngü içine girersiniz.

Arkadaşlar bilgi ve yönlendirme için teşekkür ederim ...