Cumartesi İşkencesi Bakiye Sorunu

Excel Vers. ve Dili
office xp
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
13-09-2021
Forumdaki örneklerin hepsi kayıt numarasına tekbir harcama tablosuna dayanıyor oysaki ben iki tane tablo açtım biri gelir biri gider ama bu şekilde olunca yürüyen bakiyeyi bir türlü ayarlayamadım arkadaşlar yardım edebilecek varmı acaba.:yardim: Herkeze selamlar bu arada:hey:

Excel Vers. ve Dili
office xp
13-09-2021
Yoktur sakın konuyla ilgili fikri olan???

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Başlığı değiştirin Pazar günü olmuş bile.:hihoho:

Excel Vers. ve Dili
Access 2003
gönderdiğiniz örnekte herhangibir rapor alma gayreti göremedim. Farklı tablolardan gelen verilerden bakiye alma ile ilgili benim daha önce bir sorum olmuştu ve sağolsun yeni54'ün yardımlarıyla halletmiştik. O konuda size yardımcı olacak örnek var. Bence inceleyin.

Excel Vers. ve Dili
office xp
13-09-2021
raporla işim yok zaten sorgudan bahsediyorumm ben iki tabloyu birleştirdim bakiye yürümüo bi türlü bu arada PAZARTESİ oldu işkence halen devam

Excel Vers. ve Dili
Access 2003
Yürüyen bakiye sözünü biraz daha açar mısınız? Ayrıca ne yapmak istediğinizi ben tam olarak anlayamadım. Daha ayrıntılı, hiç bilmeyen birine anlatır gibi ve mümkünse kendi örneğiniz üzerinden ifadelerle anlatır mısınız ne yapmak istediğinizi... Benim gibi kimse anlamadı herhalde ne yapmak istediğinizi, o yüzden bir yanıt alamıyorsunuz. Yanıldıysam düzeltin..

Excel Vers. ve Dili
office xp
13-09-2021
Benim asıl istediğim örnekteki gider ve gelir tablolarına kişiye göre giriş yapabileceğim bir form oluşturup bu formada gidere yada gelire giriş yaptığımda bakiyeli bir şekilde hesap durumunu gösteren ek bir sorgu koymak.Örnekteki sorgu2 yi hesap durumunu göstermesi için yaptım sorguyu açtığımızda ilk satırda ÖDEME hanesinde 10,00 ytl ÖDEMER hanesinde 15,00 ytl gözüküyor ÖDEME hanesi gider ÖDEMER haneside gelir tablosuna dayandığı için 10,00-15,00=+5,00 ytl kişi bizden alacaklı ikinci hanede yine gelir kısmında kayıt var 65,00 ytl kişi 70,00 ytl alacaklı üçüncü kısımda 43,00 ytl gider var kişinin alacağı 27,00 ytl ye düştü excelde istediğim şekilde bi örnek yapıp yolluyorum sanırım o daha açıklayıolacak teşekkürler.:dua2: