DeĞİŞken Sorgu

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 /Tr
:???: Arkadaşlar; Benim sorunum Formda yeni bir kayıt işlemi gerçekleştirirken üç isim ayrı yerlere girilebiliyor. Yeni kayıt modunda iken daha önce tanımlı bir ismi açılan liste kutusundan seçtiğim anda ÇIKIŞ TAKİP olarak adlandırdığım tablodan o ismin geçtiği (farklı kolonlarda olabilir) kayıtları en son kayıttan en eski kayıda doğru sıralarayarak göstermesini istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

EKTE GÖNDERDİĞİM ÖRNEKTE ÇIKIŞ TAKİP FORMUNDA DA GEREKLİ AÇIKLAMAYI YAZDIM.

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın sistem93,

Sanırım istediğinizi yapabildim. Esas işi yapan Sorgu1. Ben forma bilgileri Liste ile ekledim siz istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

İyi çalışmalar:)

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 /Tr
Sayın Modalı: Öncelikle ilginize teşekkür ederim. İstediğim olay kısmen gerçekleşti. Şöyleki; Şu anki haliyle sürücü değiştirdiğim zaman yeni verileri altına ekliyor ve liste aşağı doğru uzuyor ve yeni tarihten eskiye doğru sıralamıyor.Tam olarak istediğim her bir sürücüyü değiştirdiğimde liste yenilensin ve liste yeni veriden eski veriye doğru sıralansın. Formda yer problemi olduğu için sadece ilk üç veriyi görmem yeterli olur.

Orjinal dosyayı Ek te iletiyorum ÇIKIŞ TAKİP formuna bakarsanız en altta araca ait en son çıkışlar gözüküyor. Onun üstündede Şu anki ÇıkışTakipSorgu Alt Formu 1 in olduğu yerde sürücülere ait en son çıkışlarının görüntülenmesini istiyorum. Bu Mümkündür umarım.

Son düzenleme: