Depodan sayı düşmek

Excel Vers. ve Dili
Access hakkında yardım
Merhaba,çok acil olarak,
Bir tabloya Girdiğim sayı bilgilerini,diger tablomada girilen bilgilerden otamaik düşmesi gerekli
Lütfen yardım edin yapamadım

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın nurcanuludağ,

Tablolara bilgileri nasıl giriyorsunuz? Veritabanınızın işleyişi nasıl?

Bu kadar bilgiyle sonuca ulaşamazsınız. Küçük bir örnek eklerseniz yardımcı olacak biri çıkar.

İyi çalışmalar:)

Excel Vers. ve Dili
Access hakkında yardım
depodan sayı düşmek

2 tablo var,birisinde kişilerin kaç adet cd kaç adet dvd aldıklarını kaydediyorum.2.tabloma toplam depomdaki cd ve dvd sayımı kaydediyorum.
Toplam dv sayımdan kullanılan dvd lerin toplamının otomatik düşmesini istiyorum.50 adte depoda klınca satın almaya haber ver mesajı istiyorum.
ek olark ekleyemedim eposta varsa oraya yollayım.
Çok teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
Access hakkında yardım
Depodan sayı düşmek nasıl olur

tarih girilmesi zorunludur.depoda 30 cd kaldığında sistem satın almaya haber verilmelidir diye uyarı vermelidir.
yapadığım kısı şu aslında satın alma 20 cd kala 100 cd isteğimim temin ettiğinde ben tekrar giriş yapacağım ozaman düşüş nasıl olacak?
yardımlarınız için teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
Access hakkında yardım
Ek olarak istediğiniz gibi proğramı ekledim.yardımlarınızı rica ederim.

Excel Vers. ve Dili
2010
Sayin Nurcan Ayni Konuda 3 Adet Konu AÇmiŞsiniz Buna Gerek Yoktu Ayni Konu Altina Yaziniz Çokfazla Soru KarmaŞasi Oluyor 3 Yere De Cevap Yazmadim 1 Yere Yazdim İyİ ÇaliŞmalar Bundan Sonrakİ Sorulari Ayni Konu Veya Ayni Program İÇİn İse Ayni Yerde Yaziniz Sade Bİr Önerİ BÖyle Olunca Kİmse İlgİlenmek İstemez KarmaŞik Oluyor Konuyu Toparlayin Bİryere Ve DİĞer ArkadaŞlarda Faydalansin Kolay Gelsİn