Dinamik liste içerisine veri ekleme ve silme

Excel Vers. ve Dili
Excel 2019 For Mac
Kolay gelsin,
örneğin; listemde 1 den 200 e kadar olan satırlara UserForm aracılığı ile veri girişi yapmak istiyorum ve o veriyi farklı bir sayfaya kopyalanıp ilgili satırdaki verileri boşaltdığımda, yukarıdan aşağıya doğru en üstten boş satır kalmayacak şekilde boş satırdaki belirttiğimiz sütunlara verileri tekrar giriş yapmak istiyorum. Yani aslında liste içerisinde verilerini sildiğimiz sütunlara en üstten doldurarak giriş yapmak istiyorum listenin bu bölümünde takibini yaptığım en fazla 200 kişi var ve bu kişilerin süreleri bittiğinde süresi biten sekmesine kaldırıyorum bu gün süresi biten 5 kişi var 7, 16, 182 nolu sekmeler bunlardan sonra yaptığım ilk kayıt 7 numaralı sütun içerisine olsun istiyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim kolay gelsin.

1Al2Ver

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
64 Bit TR - Microsoft Office 365 - Win11 Home
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
04-01-2026
Merhaba,

Üzerinde çalışılabilecek, sonuçları elle girilmiş örnek bir dosyanızı, dosya ekleme sitelerinden birine ekleyip, orada verilen linki burada paylaşırsanız, (yada altın üye olup, dosyayı direkt foruma ekleyerek) çabuk ve doğru sonuçlar elde edebilir siniz,

Teşekkür ederim.