Dinamik oluşturulan etiketler Hk.

Excel Vers. ve Dili
2010 Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
07-01-2024
Merhaba, aşağıdaki dosyada userform içindeki butona tıklanınca dinamik olarak 5 adet label oluşturuluyor. Ben bu labellere click olayını nasıl ekleyebilirim?

Ekli dosyalar

Erkan Akayay

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 TR 64 Bit
21-11-2028
UserForm_Initialize içinde kodlar oluşturulursa söyledikleriniz yapılabilir.
Aksi takdirde kodların oluşturulduğu yerde gerekli tanımlamaları yapmalısınız. Daha sonra erişemezsiniz.
Aşağıdaki örneklere bakın.

Excel Vers. ve Dili
2010 Türkçe
07-01-2024
Hocam ilgi alakan için teşekkür ederim ama gönderdiğiniz linkler benim sorumla alakalı değil. Ben çözümü yapay zeka ile buldum. Dosyayı buraya bırakıyorum belki başkalarının da ihtiyacı olabilir.

Ekli dosyalar

Erkan Akayay

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 TR 64 Bit
21-11-2028
:) Ne desem bilemedim. Kodları oluşturduğunuz yerde tanımlamalısınız demiştim. Birinci link biraz farklı bir yöntem ama ikinci link class modülle kullanımı gerektiğini açıkça ifade ediyor. Ama link alakalı değilmiş. Aslında linkte yaptığınızdan çok farklı değil. 12 -13 yıl kadar önce bir arkadaşım forumlarda çok paylaşılan bir kod bankası hazırlamıştı. O dosyada Userform kod örnekleri birlikte hazırladığımız dinamik kodlarla oluşuyordu.
Neyse hallettiğinize sevindim. İyi çalışmalar.

Excel Vers. ve Dili
2010 Türkçe
07-01-2024
Hocam yabancı dil bilgim olmadığı için google translate kullandım ama galiba yanlış çeviri olmuş o yüzden sorumla alakalı bir şey görememiştim. Linkleri bu kez yapay zekaya okuttum gerçekten benim sorumla alakalı bilgiler verilmiş. google'ın azizliğine uğradım hakkınızı helal edin.