eğitim takip programına ihtiyacım var.

Excel Vers. ve Dili
TÜRKÇE
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
07-02-2020
arkadaşlar, çalışan kişilerin şirkette yıl içinde almış olduğu eğitimleri işlemek ve takibini kolay bir şekilde yapabilmek için bir eğitim programına ihtiyacım var. bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz? şu an ben excellde oluşturulmuş kartlara işliyorum ama her kişi için ayrı ayrı excel sayfası açmam gerekiyor ve eğitimleri 400 kişinin eğitim kartına ayrı ayrı işlenmesi çok vaktimi alıyor. bana yardım ederseniz sevinirim

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
PolSoft ismli bir program formda ekli işinizi görer sanırım kolay gelsin

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - English
Access 2003 - English
Merhaba,
Şirkette, müşterilerimiz için verdiğimiz eğitimleri takip etmek için yaptığım program, bizim yükümüzü bir hayli hafifletiyor.
Bir deneyin isterseniz. Belki bir kaç ufak ayarla kendi işinize uygun hale getirebilirsiniz. (Belkide gerek bile yoktur.)
Programa giriş yaptıktan sonra katılımcıların masa isimlikleri, yaka kartları hatta gerekiyorsa katılımcıların otel rezervasyonu için resepsiyon sorumlusuna verilmek üzere bir form bile alabiliyorsunuz.
Umarım işinize yarar.
Unutmadan; her eğitim için mutlaka bir kurs kodu belirlemelisiniz.
Takip işlemleriniz bu koda göre düzenleniyor çünkü.
Biz W29 , W30 gibi kodlar kullanıyoruz. Burada W=haftayı, 29'da eğitimin düzenlendiği haftayı belirtiyor. Yılın 29. haftası gibi.
Siz de kolayınıza nasıl geliyorsa bir kodlama yöntemi kullanabilirsiniz. Yada bu şekilde kodlama yaparsınız.

Kullanıcı ID: access
Password: arnavut

İyi çalışmalar,

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
office 2003 pro türkçe
Sayın Arnavut şift tuşuyla açtığımızda ne bir tablo, ne form ne makro hiç bir şey görünmüyor. bu nasıl iş. Hiç bir şey anlamadım.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - English
Access 2003 - English
sevgili herdogan,
şift tuşuyla açmayı biliyorsun
tools/options'tan hidden objects'i de hele bi tıkla bakalım. ;)

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
taplo sorgu form rapor ve makrolar gizlenmiş görmek için araçlar secenekler gizli nesneleri göster kutusunu işaretlemeniz lazım