Ekteki dosyayı işçiler grafiği oluşturmak

Excel Vers. ve Dili
excell 2006
Arkadaşlar ekte bir dosyamız var bunu işçilerin günlük grafiklerinin oluşturmak istiyorum mesela ali mahir ekte ben bır tan eornek yaptım ayın 19 unun verılerını yaptım bunu en sona yenı bır sayfada grafık seklınde gostermek ıstıyorum kopru de olusturulcak yanı 19 unda 1000 adet yapmıs 20 sınde 900 yapmıssa bunu grafık halınde gostermem gerekıyor ıhracat fırmasındayım bunu ıstıyrolar bır tulu yapamadım yardımcı olursanız sevınırım saygılar

dosyamız excel 2003 frmatında olursa sevınırım

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

parametre

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
ofis 2010 turkce
eki inceleyiniz

yazdıklarınıza gore yazdım acıklamanız fazla acık değil

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
excell 2006
dostum cok tesekkur ederım bunun nasıl yapıldıgını kısaca anlatırsan baya bır ısım var bununla.....

gün gün isteniyor veriler...bir işçinin yapmış olduğu çalışmalar grafikte gün gün çıkartılacak ama tek işçi için çıkartılacak ve tarihler yan yana olacak aynı değerleri atıyorum 20 si içinde olacak 21 22 gibi düşünün....

saygılar..emeğine sağlık

Son düzenleme:

parametre

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
ofis 2010 turkce
zor olmadı bag yontemini kullandım verileri işaretleyip grafigini yaptım diger verilerinide yan yana bag yontemiyle yaparsan (verileri mouse ile işaretleyip sag klikle kopya de kopyalacagın sayfaya gel excelin duzeninden ozel yapıstıra gel oradan bag yapıstırı sec işin tamamdır ) ana sayfadaki değişiklikleri anınde grafikte gorursunuz kolay gelsin :)

Excel Vers. ve Dili
excell 2006
tablo

tesekkur ederım dostum emeğine sağlık şimdi hallediyorum söylediğin gibi saygılar