El terminaliyle access depo kullanımı hakkında

Excel Vers. ve Dili
xp
Arkadaşlar Barkotlu depo sayım programım var ancak bu programa el terminali kullanmak istiyorum. yani bilgisayarım dükkanda duruyor depom ise 1 km. ileride ancak ben el terminaliyle 1 km. ilerideki depoda sayım yapacam dükkandaki bilgisayarda sayımlarımı görmek istiyorum. nasıl yapabilirim yol gösterebilirmisiniz.

Excel Vers. ve Dili
Access 2003
El terminali dediğiniz sanırım pocket pc.. Windows Ce işletim sistemi kullanıyor. Doğru mu?

Eğer cevabınız evetse, herkes Windows Ce üzerinden Access kullanımını arıyor zaten, Microsoft böyle bir şey yazmadı henüz. Fakat ben bazı programlar buldum bu iş için. Deneme fırsatım olmadı. Demolarını aşağıya ekleyeyim. Siz denersiniz.

Bu arada bir öneri:Win Ce çalışan terminalde excel çalışır. El terminaline Ce Excel ile girin verileri. Sonra accesse vermek çok basit...

NOT: Bu siteye upload edemediğim için rapidhare.com'a upload ettim. İşte linkleri:

http://rapidshare.com/files/146672387/PocketDBViewerPlus.exe.html
http://rapidshare.com/files/146673185/accessmanager-net-demo-multi-7x.zip.html

Excel Vers. ve Dili
xp
Bu linklerde nereden indireceğimi bulamadım RapıdShare Yazısı çıkıyor burada yardımcı olurmusunuz nasıl indireceğim

Excel Vers. ve Dili
office 2003 türkçe
linke tıkladıkdan sonra sol ibre altında bulunan "FREE USER" butonuna tıklayınız. belki sayaç çıkabilir 30dan falan geri saymaya başlar. bittikden sonra "download" butonu gelir. ona tıklayıp bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Excel Vers. ve Dili
xp
programı indirdim ancak nasıl yapacağımı bilmiyorum.bu programı kurduktan sonra accesste el terminali çalışacakmı

Excel Vers. ve Dili
Access 2003
Sayın SIDDIK
Ben deneyemedim ki zaten. Bende pocket yok. Ama şunu biliyorum ki pocket pclere bir program kurmak için, bilgisayara bağlayıp pc üzerinden kurulum yapılıyor.

Excel Vers. ve Dili
access
Tek çaren uzak masaüstünden bağlan

Mükemmel performans ama access 2007 de yapman lazım projeyi yoksa uzak masaüstüyle çalıştıramazsın hele birde sabit ıp alırsanız yurtdışından bile çalışıyor

Excel Vers. ve Dili
Access 2003
Neden 2007'de yapmak zorunda olsun ki? İster 2007'de ister 2000'de olsun, uzak masaüstü ile çalışır. Ayrıca sabit ip almayla yurtiçi yurtdışı çalışmasının bir ilgisi yok. Sabit ip bilgisayara her an ulaşabilmek için gereklidir.

Kolay gelsin.