En Uygun Grafik Nasıl Oluşturabilirim?

Excel Vers. ve Dili
2010-Türkçe
Saygıdeğer Forum Üyeleri;

başlangıç-orta düzey excel bilgim olmasına rağmen maalesef sorunumu çözemiyorum. Umarım yardımcı olabilirsiniz;
Elimde ilk sütunda firma adlarının olduğu (250 firma), ilk satırda ocak2102 den başlayarak ocak2013 e kadar(ocak 2013 dahil 13 ay) sıralama var. aradaki alanlar firmaların aylara göre kullanmış oldukları datalar var. her ne kadar veri aralığını seçerek grafik ekle desemde uygun bir grafik oluşturamıyorum, yapmam gereken maximum sayıda firmayı grafiğe sığdırmak, mümkünse hepsini, olası en iyi sonuç için yardımlarınızı bekliyorum.Teşekkürler.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 , Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
24.01.2019
selam,
eki inceleyiniz..
kolay gelsin...

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 , Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
24.01.2019
selam,
bir önceki mesajımdaki dosya 2007 versiyonda hazırlanmıştır. bu dosyanın 2003 versiyona göre düzenlenmiş olanını ek te gönderiyorum...kolay gelsin...

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2010-Türkçe
Sayın Sakman;

İlginiz için teşekkür ederim, çalıştığım için mesajınıza ancak dönüş yapabiliyorum, kusuruma bakmayın lütfen, dosyanızı aldım, yarın deneme şansı bulabilirim, ellerinize sağlık. Amacım en uygun nasıl olabiliri bulmak, belki bilmediğim bir püf noktası vardır diye o şekilde istedim, ama olabilecek en ideali nasılsa onu yapacağım, tekrar teşekkür ederim, iyi ki varsınız...