Eski Forum'un Yayınlanması Hk.

veyselemre

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
Pro Plus 2021
Değerli Yönetici Arkadaşlar,

Eski Forum Excel.Web.Tr altında EskiForum veya başka bir domain olarak kilitli bir şekilde eski forum yazımı ile yayınlanması mümkün değil mi? Böylece oradan eski dosyalara da ulaşılabilir.

Saygılar.

Ali

Uzman
Excel Vers. ve Dili
İş:Excel 2016-Türkçe
Sn veyselemre sizin dediğiniz gibi birşey mümkünse, gerçekten çok güzel olur. İnşallah uygulanabilirliği vardır.

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Eski Forum Excel.Web.Tr altında EskiForum veya başka bir domain olarak kilitli bir şekilde eski forum yazımı ile yayınlanması mümkün değil mi? Böylece oradan eski dosyalara da ulaşılabilir.
Sn veyselemre

Bu istediğinizi yapmakta teknik olarak bazı sorunlar var. Eğer bu sorunlara bir çözüm bulunabilirse istediğiniz elbette yapılabilir. Bir çözüm bulunana kadar eğer dosya eklenmesini istediğiniz başlıkları bize bildirirseniz, bizler dosyaları başlığa eklemeye çalışırız.

veyselemre

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
Pro Plus 2021
Sayın Leventm,

İlginize teşekkür ederim,

Eski Forumun yayınlanması forum da arama yapanların ihtiyaçlarını karşılamak açısından güzel olurdu. Çünkü, örnekler olmayınca, bir çok konu boşa düşmüş durumda.

Foruma soru, örnek ve cevap dosya gönderenler kendi dosyalarını eski forumdan alıp yeni forumda mesajlarını düzünleyerek ekleyebilirler. Bunu sizin manuel olarak yapmanız pek mümkün değil gibi, mümkün olsada sizi çok fazlasıyla yoracaktır, diye düşünüyorum, o yüzden eski forumun yayınlanmasını istemiştim.

Saygılar.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 SP1 Ingilizce
Günaydın,

Açıkcası eski kayıtlara ulaşamamak benim çok canımı sıktı.Yabancı bir foruma geçenlerde saldırmışlardı. Bütün kayıtlar yokoldu. Sonra herkes yeni foruma elinde ne varsa yüklemeye başladı . Şimdi tamamen eskisi gibi değil ama çok büyük bir kısmını görebiliyoruz.
Bizim forumdada eğer teknik olarak eski kayıtlara ulaşmak mümkün olmayacaksa, eminim herkes elinden geleni yapacak ve elinde olan dosyaları yükleyecektir.

Bu konuda sevgili yöneticilerimizden haber bekliyoruz.

İyi Çalışmalar

Excel Vers. ve Dili
excel2003 TÜRKÇE
birçok konu da eklenen mesajların görünmemesini bende başta yadırgamıştım tabii forumun yenilendiğini bilmiyordum :)
eski forumdaki eklerin teker teker yüklenmesi muhakkak cok zor olacaktır.
ancak eğer eski forum elinizde mevcut ise ve host alalnınızda yer problemi yoksa ayrı bir klasör olarak ftpye gönderip link halinde bağlantı sağlanabilir.
yer problemi varsa bedava bir host alınıp oraya link verilebilir.
bizde böylece ekler yok diye yöneticilerin kafasını şişirmemiş oluruz :)

umarım önrilerim ukalalık olarak değerlendirilmez
saygılarımla ...