etf programı hazırlama

Excel Vers. ve Dili
türkçe
Arkadaşlar kurura bakmayın ama bana çok acil bir etf paralı olmayan bir program lazım lütfen çok acilll şimdiden çok teşekkür ediyorum

Excel Vers. ve Dili
türkçe
bende olan

inşallah işine yarar bende olanı koyuyorum.Bu çalışmayı yaparken buradaki bir çok üstatlardan faydalandım. Hepsine çok teşekkür ederim.
şifre : 456

Ekli dosyalar

assenucler

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 TR 64 Windows 11 Home Single Language x64 TR
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
29-05-2025
Sayın hegu42;

Merhabalar.

Bu programı arşivime koydum. Paylaşımın için teşekkürler.

Bu arada, bu programın ne amaçla kullanıldığı hakkında bilgi verebilir misiniz?

Excel Vers. ve Dili
türkçe
Sayın assenucler
eğer sağlık personeli olsaydınız birde sağlık ocağında çalışsaydınız etf programının ne olduğunu çok iyi bilirdiniz. Ben kısaca ev halkı tespit fişi diyeyim. Ebe ve hemşire arkadaşların bulundukları sağlık ocaklarında kendilerini sorumlu olduğu mahaleler olur. O mahalleleri ev halkı tespit fişlerine girer ve her yıl haziran ayının sonunda programdaki istatistikleri çıkarırlar. Bu amaçla kullanılır. Tabi bu programa daha bir çok özellik eklenir ve çocuk takibide yapabilirsiniz.
teşekkür ederim

assenucler

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 TR 64 Windows 11 Home Single Language x64 TR
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
29-05-2025
Sayın hegu42;

İyi geceler.

İlginiz ve nazik yanıtınız için teşekkürler.

Kolaylıklar ve başarılar dilerim.

Excel Vers. ve Dili
2003
Sayın hegu42
Örneğinizi inceledim ama sağlık ile ilgili bir şeye rastlayamadım.Bu tespitte ev halkının sağlık durumunu tespit etmiyormusunuz? Beniz nacizane tavsiyem emek vererek yaptığınız programın üzerinde biraz daha uğraşarak daha iyi hale getirmeniz. bu konuda bana düşeni seve seve yapacağım. Mesela raporlama kısmı yok burada tabloda 1-15 yaş aralığı gibi yazıyorsunuz bunu yerine tarih yazılsa daha iyi olmaz mı? her zaman yaş aralığı çocuk genç vs güncel olarak tutulabilir.
Sizde konu bilgisi var programdada ben yardım edeyim temiz bir çalışma olsun diyorum. Daha çok accessforumlari.com dayim İyi çalışmalar