excel de ki .....

Excel Vers. ve Dili
excel bir harikaaa yaa
excelde satır ve sütunlardaki sayı ve harfleri gösteren çubukları nasıl gizleyebiliriz.

Ali

Uzman
Excel Vers. ve Dili
İş:Excel 2016-Türkçe
Araçlar-Seçenekler-Görünüm-Pencere Seçenekleri-Satır ve Sütun başlıkları kısmındaki onay işaretini kaldırın.

Excel Vers. ve Dili
excel bir harikaaa yaa
teşekkür ederim sorumun cevabı için

peki orda görmüş olduğunuz tablo gibi excelde tablo yada form deniliyor bilmiyorum öyle birşey yapabilirmiyiz...

Ali

Uzman
Excel Vers. ve Dili
Kusura bakmayın anlamadım ne demek istediğinizi.Hangi tablo yada formdan bahsediyorsunuz.

Excel Vers. ve Dili
excel bir harikaaa yaa
yaaa kusura bakma

biraz önceki sorumda örnek gönderdim sandım.şuan gönderiyorum inceler sevinirim.

Excel Vers. ve Dili
excel bir harikaaa yaa
peki nasıl

cevabı ile ilgili bana bilgi verirseniz sevinirim.(örnek göstererek)

Ali

Uzman
Excel Vers. ve Dili
Herhangi bir resmi düzenleyicide kendinizin oluşturduğu bir form oluşturabilir Ekle-Resim-Dosyadan ilgili formu excele ekleyebilir üzerinede butonlar,comboboxlar oluşturabilir ve çeşitli özellikler atayabilirsiniz ayrıca CTRL tuşları ile basıp eklediğiniz tüm nesneleri seçip sağ tuş-grup-gruplandır kısmından form üzerinde bunları gruplandırabilirsiniz.
Öğrenmenin en iyi yolu deneme yanılma ile çalışmaktır.

Excel Vers. ve Dili
excel bir harikaaa yaa
:hey: ilginize teşekkür ederim..

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 TR
sn. halley,

konu ile ilgili excel dershanesinde örnekler mevcuttur.

ancak tam olarak nasıl bir şey yapmak istediğiniz net olarak anlaşılmamaktadır. örnek dosyada sadece bir resim eklemişsiniz. resim üzerinde bir çok obje var.

tam olarak ne istediğiniz örnek bir dosya üzerinde kısaca özetlerseniz size yardımcı olabiliriz.