excel eğitimi

ockucukay

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 365 Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
02-07-2025
arkadaşlar

excel vba gelişmiş düzeyde eğitim notları içeren bir site, eğitim evrağı vs. bilen veya duyan varsa lütfen linkini verebilir mi? :shock: teşekkürler

Haluk

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
Þaka mı bu ?

mehmett

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 Türkçe
"Ol mahiler ki derya içredir, deryayı bilmezler" Yunus Emre

:)

ockucukay

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 365 Türkçe
02-07-2025
arkadaşlar

dalga geçtiğim falan yok daha önce bir arkadaşımız (şimdi adını hatırlamıyorum) pdf formatında (beginner level) bir eğitim dökümanının linkini vermişti sağolsun. Benzer bir kaynak sormuştum.Ama görüyorum ki siz espriler patlatmayı tercih etmişsiniz :eek: inanın hiç komik değil...

zafer

Super Moderator
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
OFFICE 2003 TÜRKÇE
OFFICE 2010 TÜRKÇE
Merhaba

Her şeyi burada bulabileceğiniz söyleniyor. Alınmayınız.

Excel dershanesi bölümünü inceledinizmi.

Excel Vers. ve Dili
ex(el 2003
Türkçe
burada da döküman linkleri var, ben dökümanları buradan indridiğimi hatırlıyorum. en azından linkleri var... bir de gogleden pdf formatlı dosya aratın konusu excel olan tabi.

ockucukay

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 365 Türkçe
02-07-2025
Tarih: Çrş Oca 25, 2006 12:35 Mesaj konusu: kapalı bir excel kitabının sayfalarını görmek ve bilgi kayde

--------------------------------------------------------------------------------

"Merhabalar

Elimde bir user form var. Kullanıcı bu formdan yaptığı girişlere göre farklı kitapların içindeki farklı sayfalara bilgiler kaydediliyor. Ã?rneğin a.xls'nin Sayfa1 A1 hücresine.Sorun şu: Yazdığım makronun ilgili dosya varmı yokmu diye kontrol etmesini, kontrol ettikten sonra ilgili sayfa varsa bilgileri kaydetmesini, yoksa sayfayı yaratıp bilgileri kaydetmesini istiyorum. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler... "

Yukarıdaki sorumun cevabını öğrenmek için sormuştum. Ayrıca genel bir eğitim dökümanı olarak yararlanmakda sanırım herkesin yararına olacaktır.

Merhum İdris SERDAR

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Excel, 365 - İngilizce
Sayın ockucukay,
Benim amacım asla dalga geçmek değildi. Benim amacım hem biraz şaka yapmak ve hem de bu forumda gerçekten olduğundan fazla bilgi varlığının bulunduğunu vurgulamaktı.

Yanlış anlaşılmaya meydan verdiysem şahsınızdan özür dilerim.

Saygılarımla...

Excel Vers. ve Dili
ex(el 2003
Türkçe
bu forumun saygılı insanlarına bayılıyorum. keşke ülkemiz ve yaşadığımız yerler de hep böyle olsa. bütün üyelere saygılı davranışlarından ötürü teşekkür ederim.

ockucukay

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 365 Türkçe
02-07-2025
sizi özür dilemek zorunda bırakmak istemezdim, kusura bakmayın. konuyu fazla uzatmadan sorduğum sorunun cevabını (en azından bir kısmını) abazya'nın verdiği linkte buldum ve gerisini tamamlamaya çalışıyorum.inşallah günün birinde bende çalışmalarımı bu forumdaki arkadaşlarla paylaşma şerefine erişirim, herkese teşekkürler :bravo: :bravo: :bravo: