Excel İle Çay Demlemek

Excel Vers. ve Dili
tr
Çok kısa zamandır excel.web.tr ye takılıyorum. Gerçekten o kadar çok fazla şey öğrendim ve excel ile neler yapabileceğim konusunda ufkum o kadar genişlediki dile dahi getiremem bunu. Üstadlara, exceli ile çay demleyebilirmiyiz diye soracak kadar oldum desem yeridir :) Forumda emeği geçen bütün üstadlara ve zaman geçiren herkeze çok teşekkürler.. Hiç birşey karşılıksız değil bunu biliyor ve bunun bilincinde olan bir topluluk ile böyle bir paylaşım platformunda yer alıyor olmam çok huzur verici..

Excel Vers. ve Dili
EXCEL 2007 TÜRKÇE
Çok kısa zamandır excel.web.tr ye takılıyorum. Gerçekten o kadar çok fazla şey öğrendim ve excel ile neler yapabileceğim konusunda ufkum o kadar genişlediki dile dahi getiremem bunu. Üstadlara, exceli ile çay demleyebilirmiyiz diye soracak kadar oldum desem yeridir :) Forumda emeği geçen bütün üstadlara ve zaman geçiren herkeze çok teşekkürler.. Hiç birşey karşılıksız değil bunu biliyor ve bunun bilincinde olan bir topluluk ile böyle bir paylaşım platformunda yer alıyor olmam çok huzur verici..
Görüşlerinize Katılıyorum...
Sayın Haluk Üstadımız Excel İle Çamaşır Dahi yıkıyormuş...:biggrin:
Yani Çay Basit...

Excel Vers. ve Dili
Excel-2003 TR.
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
29-06-2023
Görüşlerinize Katılıyorum...
Sayın Haluk Üstadımız Excel İle Çamaşır Dahi yıkıyormuş...:biggrin:
Yani Çay Basit...
Haluk üstadımız bir duayen,

Sub Çamaşır_Yıka()
Do
Yıka
Loop Until Çamaşır Is Clear
End Sub

parametre

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
ofis 2010 turkce
Haluk üstadımız bir duayen,

Sub Çamaşır_Yıka()
Do
Yıka
Loop Until Çamaşır Is Clear
End Sub

Anlayana çok şey ifade ediyor . Mesele cozumunde kahve icimi rahatlıgı içinde cozum sunmanın rahatlıgından biri bu olsa gerek :)

Excel Vers. ve Dili
Excel-2003 TR.
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
29-06-2023
Anlayana çok şey ifade ediyor . Mesele cozumunde kahve icimi rahatlıgı içinde cozum sunmanın rahatlıgından biri bu olsa gerek :)
Haluk Üstadımızda uğramaz oldu. Özledik....