Excel Komut Satırı

Merhaba...

Çalışma Sayfasında yer alan konut satırı silinmiş bir şekilde(Dosya,Düzen, Görünüm vs) Nasıl geri getirebilrim bunları yardım rica ediyorum

Teşekkurler

dilim döndüğünce yardım edicem çünkü benim excel ingilzce..

Araç düğmelerinin olduğu yerde mouse ın sağ tuşuna tıklayın, Ã?zelleştir e girin. Orda Menü Çubuğu kısmını açın, "çalışma sayfası menü çubuğu" bulup işaretleyin.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2000 Ing.
merhaba hoşgeldiniz. :hey:

excel ingilizce sürüm için

tools>Customize menüsünden Tool bars sekmesini tıklayın.
en alttaki Worksheets menu bars tikini işaretleyin
ok.

iyi çalışmalar

Merhaba...

Ã?zelleştirde Çalışma Sayfası menu çubugu seçili.... Ancak Yazılar yok sıfırlanmış...

Teşekkuler

şöyle yapın o zaman..Ã?zelleştir de "komutlar" a gelin..Orda "yeni menü" nün üstünde bir menü var..aradığınız bütün düğmeler orada var..tek tek mouse ile tutup yukarıya taşıyın..

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Görünüm-araç çubukları-özelleştir-komutlar-yerleşik menüler'i seçtiğinizde sağdaki kutuda menü isimlerini göreceksiniz,bu isimleri mouse ile yerine taşıyabilirsiniz.

Merhaba

Herhalde ben derdimi anlatamadım,,, Benim excel sayfalarımda dosya düzen görünüm satırları silinmiş çalışma sayfası menü cubuğu yok her nekadar özelliştir menüsünde seçilmiş olmasına rağmen,,,

yinede herkese teşekkür ederim yardım etmek istediklerrinden dolayı

Sn gulengingul,
Bir de excel versiyon ve dilini İMZA kısmınıza eklerseniz daha çabuk yardım alırsınız.

Merhaba

Office 2000-TÜRKÇE Versiyonunu kullanıyorum...

Excel de özelleştir menüsü çalışırken Dosya Düzen Araçlar vs menülerinin üzerine gelinip sıfırla işlemi seçilmiş o yüzden bu başlıklar yok. Bunları tekrar oluşturmak istiyorum.