Excel Kutucuklarina Sadece İstenİlen Metİnlerİ Yazdirma

Excel Vers. ve Dili
2003 standart edition
Arkadaşlar merhabalar, ben excelde sadece belirlediğim metinleri yazdırmak istiyorum. Onun dışında yazılacak şeyleri kabul etmemesini istiyorum. Örnek olarak "İSİMLER" adlı bir başlığın altına gelecek isimlerin sadece mehmet, ali, deniz gibi isimlerden oluşmasını istiyorum.

BUNDAN SINAV OLUCAM BU YUZDEN BILENLERDEN ACIL DESTEK ISTIYORUM.
HERKESE İYİ ÇALIŞMALAR...
:yardim:

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2003 standart edition
göndermiş olduğum dosya uzerinde yardımcı olabılır mısın peki? teşekkür ederim iyi çalışmalar...

Excel Vers. ve Dili
2003 standart edition
burada yanlız farklı farklı 3 4 tane metini yazdırmayı bulamadım. Yardımcı olabilirmisiniz?

Excel Vers. ve Dili
2003 standart edition
Arkadaşlar eğer göndermiş olduğum ekte bana yardımcı olabilirseniz çok memnun olucam. Bana göndermiş olduğunuz dosyalarda işime yarayacak şeylere rastlayamadım ya da gerçekten bu işten baya baya uzağım :) ancak dediğim gibi acil olduğu için bu kadar ısrarcıyım. Şimdiden teşekkür ederim.
İyi Çalışmalar....

Excel Vers. ve Dili
Office 2007 Türkçe
Sayın denizkaragozoglu eklediğiniz dosyada bu konularla ilgili sınav olacağınızı yazmışsınız. Biz de size yardımcı oluyoruz. diyoruz ki bu işin nasıl yapıldığını öğrenin ki sınavda başarılı olabilesiniz. Örnekte istediklerinizi biz yaparız ama bu yaptığımızdan siz birşey öğrenemezsiniz
Sayın Yurttaşın verdiği link tam size göre Veri Doğrulamanın A'dan Z'ye nasıl yapılacağı açıklanıyor.
Benim verdiğim linkte ise birçok Veri Doğrulama örneği bulabilirsiniz.