Excel.web hep varolsun

Excel Vers. ve Dili
2007 VE TÜRKÇE
Bu siteyi seviyorum. Excel.web.tr hep varolsun. Varolsun ki, işler kolaylaşsın ve sistemli hale gelsin. Siteyi kuranlara şükranlarımla....

uzmanamele

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
excel 2010
Bu siteyi seviyorum. Excel.web.tr hep varolsun. Varolsun ki, işler kolaylaşsın ve sistemli hale gelsin. Siteyi kuranlara şükranlarımla....
merhaba
iyi dilekleriniz için teşekkür ederiz.
bu mesajı açmakla sitemizin varlığına devam ettirme çabalarına destek olacağınızı düşünüyorum. sizde katkıda bulunabilirsiniz.

altın üyelik

Excel Vers. ve Dili
2007 VE TÜRKÇE
En yakın zamanda ilgileneceğim. Başarılar

Excel Vers. ve Dili
Office 2007 Tr
Bu siteyi bende çok seviyorum. Excel.web.tr hep varolsun. Varolsun ki, insanlığın ölmediğini herkes görsün. Siteyi kuranlara, çalıştıran, yöneten ve katkıda bulunan herkese teşekkürler.

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
Sabırla yardımlarını esirgemeyen hocalar,bilgi deryası arşiv,farklı sorularıyla ufkumuzu genişleten arkadaşlarımızla harika bir site..2 yılda tek başına excelde aldığım yolun çok daha fazlasını 1-2 ayda buradaki hocalarım ve arşiv sayesinde katettim.İşime de işimle geçirdiğim zamanın kalitesine,zevkine de inanılmaz katkısı olan burayla ilgili olan herkese bu konu aracılığıyla ben de teşekkür ediyorum.

Excel Vers. ve Dili
excel 2003
Burası bir derya herkes herkesten bir şeyler öğreniyor bilgiler pekişiyor. Tabi uzmanlar sitenin bel kemikleri. Onlara da ayrı ayrı tebriklerimi iletirim bende. Her gün muhakkak bu siteyi açıyorum. Tekrar tebrikler.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2016 Türkçe
Bu sitdeki hem arkadaşlardan hem de uzmanlardan bir çok faydalı şeyler öğrendiğimiz gibi, Türkçe'yi -kasıtlı,kasıtsız- bozuk yazanlarla da pek karşılaşmıyoruz.