EXCELDE MAKRO YAZILIM

MESELA İLK KOLONA 111 NOLU MAÇ İÇİN TAHMİNDE BULUNACAKSIN VE BU İLK YARI 0 MAÇ SONUÇU 1 OLACAK.

MAÇIN KODUNU GİRİYORSUN. BAÞKA BİR SAYFADA O MAÇLA İLGİLİ TAHMİNLERE GÃ?RE ORANLAR VAR HEM KUPONU DOLDURUYORSUN HEMDE NE KAZANACAÐINI HESAPLIYORSUN. MAKRO YAZILIMDA BÃ?YLE BİRÞEY MÜMKÜNMÜ YADA MAKRO NASIL YAZILIR YARDIMCI OLABİLİRSENİZ SEVİNİRİM.

TEÞEKKÜRLER

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
POKEMON' Alıntı:
YAP BAKALIM KAZ KAFALI.
Bir önceki mesajında böyle bir ifade kullanan birisine ne diyelim şimdi. Hoşgeldin mi güle güle mi.

Not:Bu arkadaşın bir önceki mesajı, forum yapımıza uymadığından tarafımdan silinmiştir. Yukarıda ilk mesajdan alınan bir bölümü sunuyorum.

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
POKEMON isimli üye banlanmıştır.

T

TRABLUS

Misafir
Sayın leventm demişki
Not:Bu arkadaşın bir önceki mesajı, forum yapımıza uymadığından tarafımdan silinmiştir.
Bırakın forum yapısını insanlık yapısına sığmıyor ki tövbe tövbe......

Excel Vers. ve Dili
Excel 2002 - Türkçe
Ben mesajı ilk gördüğümde gözlerim faltaşı gibi oldu ve tüm beyin hücrelerim uyandıı....

Ama gerçektende silinme hızı çok iyidi ben bir ara uykusuzluktan hayal gördüğümü zannettim...

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Ama gerçektende silinme hızı çok iyidi
Bu vesileyle görevlerini özveriyle yürüten Moderatör arkadaşlara teşekkür etmek istiyorum.
:bravo: :bravo: :bravo:

ARKADAÞLAR MAKRO KULLANMAYI Ã?ÐRENMEK İSTİYORUM AMA ACEMİYİM BİRAZ YANİ NEYİ NASIL YAPACAÐIMI TAM OLARAK BİLMİYORUM YARDIMCI OLUP BİÞEYLER Ã?ÐRETMEK İSTERSENİZ ÇOK SEVİNİRİM.