export from outlook

outlook 2003 adres defterini excele export ettiğimde bazı isimlerin baş harfleri büyük bazılarının küçük.. değiştirmek istedğimde bütün hücrelerin başında (') karakteri olduğu için ilk harfleri büyütmüyor...

'firstname
'last
'ahmet
'mehmet

şeklinde.... bunu sadece macroda yapılacağını düşündüğüm için buraya sordum... tools auto correct bunu düzeltemiyor... sanırım ilk karakteri harf olarak görüyor.. bir önerisi olan varmı acaba ???

Yapmak istediğim sadece ilk harfleri büyük olsun istiyorum fakat bulduğum bütün kodlar sadece hepsini büyük yada hepsini küçük yapıyor....
sadece ilk harflerini büyük yapmak için bütün (') karakterlerini silmek gerekiyormu... ?

Merhaba excel 2003 YAZIM.DÜZENİ isimli bir fonksiyon var. Sizinki 2002-Eng. Karşılığı varmı yokumu bilmiyorum. Eğer varsa TAM ARADIÐINZI fonksiyon bu. En baştaki " ' " karakterini de görmezden geliyorsunuz.

Makro ile çözüm yolu.
aşağıdaki kodları modüle içine yerleştirin.
Kod:
Sub isimler()
Dim i As Integer
    For i = 1 To [A65536].End(xlUp).Row
        Cells(i, 3) = StrConv(Cells(i, 1), vbProperCase)
    Next i
End Sub
Sayfa üzerindeki yerleştireceğiniz bir butonla da u makroyu çağırın.
Bu kodlar A sütunundaki isimleri ilk harfleri büyük olacak şekilde C sütununa yazıyor. Eğer sizin çalışacağınız alan farklıysa gerekli değişikliği yaparsınız sanırım. Hatta direk hücre üzerinde düzeltecekseniz o da mümkün.(İşiniz bitince butonu ve kodları silebilirsiniz.)