fatura takip yardım!!

öncelikle böyle bir forum hazırladığınız için teşekkür ederim benim sorunum şu ben iş yerimde faturalarımı ekte gördüğünüz sayfada kesiyorum sizden ricam sayfada kırmızı ile belirttiğim yerleri aynı kitap ama başka sayfada görmek istiyorum ben uğraştım ama faturayı değişirince diğer sayfada değişiyor benim istediğim her yeni faturada bilgiler altalta sıralansın müşterim extre istediğinde bu sayfayı yazdırabileyim

her fatura için ayrı sayfamı açmak istiyorsunuz yoksa tek sayfada bütün faturaların kırmızı bölümlerimi altalta yazmakmı

sanırım bütün faturaları altalta yazdığımda süzme işlemiyle istediklerimi görebilirim değilmi

yokmu arkadaşlar yardım edicek birisi en azından bi yol gösterin ben yapmaya çalışayım

Excel Vers. ve Dili
excel 2007 Turkce+ingilizce
Fatura yardım

Arkadaşım
Basit bir şey yaptım ama işini görürmü bilmem kandine göre değişiklikler yapıp kullanabilirsiniz diye düşünüyorum.
Kolay gelsin

tşk ederim dostum çok güzel peki bunu tam tersi nasıl yaparız yani önce fatura şablonu dolacak sonraa diğer sayfaya kaydedilecek

Re: Fatura yardım

selim_1' Alıntı:
Arkadaşım
Basit bir şey yaptım ama işini görürmü bilmem kandine göre değişiklikler yapıp kullanabilirsiniz diye düşünüyorum.
Kolay gelsin
arkadasım iyi günler ben yeni katıldım foruma bu arkadasa gönderdigin dosyayı banada gönderebilirmisin mümkünse

Re: Fatura yardım

highgk' Alıntı:
selim_1' Alıntı:
Arkadaşım
Kolay gelsin
arkadasım iyi günler ben yeni katıldım foruma bu arkadasa gönderdigin dosyayı banada gönderebilirmisin mümkünse
dosya 2 yukarda indir yazan yerde

Excel Vers. ve Dili
excel 2000 Türkçe
firatucar' Alıntı:
öncelikle böyle bir forum hazırladığınız için teşekkür ederim benim sorunum şu ben iş yerimde faturalarımı ekte gördüğünüz sayfada kesiyorum sizden ricam sayfada kırmızı ile belirttiğim yerleri aynı kitap ama başka sayfada görmek istiyorum ben uğraştım ama faturayı değişirince diğer sayfada değişiyor benim istediğim her yeni faturada bilgiler altalta sıralansın müşterim extre istediğinde bu sayfayı yazdırabileyim
FATURA DOSYASINDAN BELLİ BİLGİLERİ ALMAK başlıklı konuyu incelerseniz tamda sorununuza çözüm içeriyor. Buradaki kodları makrolara kaydedip her faturada makroyu çalışrman yeterli. tabi kodları kendi dosyana göre değiştirmelisin. Kolay gelsin