faydalandım-teşekkürler butonu

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
Herkese Merhabalar;

Site yönetimi ve diğer arkadaşlar nasıl bakar bilmiyorum aklıma şöyle birşey geldi.Eğer bir mesajda bir dosya eklenmişse o mesajda bir buton belirse ben de o dosyayı incelemiş,beğenmiş,kullanmışsam vs..faydalandım teşekkür ederim anlamında o butonu tıklasam..elbette bir teşekkür etmek zor değil:)pratikliğinin yanı sıra altındaki bir linke tıklandığında dosyayı inceleyip beğenenlerden oluşan bir liste de böylece oluşabilir ve hoş olur diye düşündüm.

Excel Vers. ve Dili
2003 Türkçe
Selam,
Ondan sonra da site yavaşlar ve böylece siteden istifade azalır diye düşünüyorum. Hem zaten bir konunun ne kadar tıklandığı yazıyor. Yeterlidir diye düşünüyorum.

Orion1

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Win7 Home Basic TR 64 Bit

Ofis-2010-TR 32 Bit
Bende Bir buton istiyorum.
Kod yazma diye bir buton olsun.
Soru soran arkadaşalrın sorularını bu butona basarak hemencecik yapayım.Hiç zahmete girmeyeyim.
Nasıl ki cevaben teşekkür etmeyi böyle robotik bir şekilde düşünen zahmet olarak gören arkadaşlarımız var.Bende cevabı böyle vermeyi düşünüyorum.Zahmete girmeye ne gerek var.Kalk hiç yokken satırlaraca kod yaz,kafa patlat falan.Nasıl olsa bir buton olcak .Basarım butona.Cevapmı istiyorsun.Al sana cevap.İşin kolayı var dilimi ama.:D