Filtrelemeye özel bilgilerin özetlenmesi hk.

Excel Vers. ve Dili
2013
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
06/06/2023
Arkadaşlar merhaba;

Üretim bölümünde gelen bölümü dolu olan verileri özetlemek istiyorum.
Örneğin triko örme gelen, teğel gelen vs gibi. Sekmelerde yer alan örnek gibi istiyorum.

Örnek dosyamı inceleyip yardımcı olabilirseniz sevinirim.

İyi Çalışmalar.

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
2013
06/06/2023
Merhaba;
Arkadaşlar ilk çalışma sayfamdaki verileri ölçütlere göre diğer sayfaya çektirmek istiyorum.

Yani örneğin kriterim dikişi 0dan büyük olanları getirsin, ütüsü 0dan büyük olanları getirsin gibi.

hasankardas

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 2021ProPlus TR 64 Bit
18-01-2027
Merhaba;
Arkadaşlar ilk çalışma sayfamdaki verileri ölçütlere göre diğer sayfaya çektirmek istiyorum.

Yani örneğin kriterim dikişi 0dan büyük olanları getirsin, ütüsü 0dan büyük olanları getirsin gibi.
Sayı filtresi ile bu işlemi yapabilirsiniz. Diğer sayfaya ya aktarmak istiyorsanız Veri-Gelişmiş kısmından yapabilirsiniz.

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
2013
06/06/2023
Sayı filtresi ile bu işlemi yapabilirsiniz. Diğer sayfaya ya aktarmak istiyorsanız Veri-Gelişmiş kısmından yapabilirsiniz.
Merhaba;

peki gelişmiş filtre ile diğer sayfaya istediğim başlıklarda nasıl çektirebilirim?

ölçüt tarih 04.08 ve gelen adetler 0dan büyük olan gibi.

hasankardas

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 2021ProPlus TR 64 Bit
18-01-2027
Merhaba;

peki gelişmiş filtre ile diğer sayfaya istediğim başlıklarda nasıl çektirebilirim?

ölçüt tarih 04.08 ve gelen adetler 0dan büyük olan gibi.
kusura bakmayın uzunca zamandır bakmamıştır. gelişmiş filtre yaparken tabloyu aynı başlıklara göre yapmanız gerekiyor. bununla ilgili hazırlanmış çok video var. izlemnizi tavsiye edrim.