form sayfasında girilen parametrelerin alt bilgide listelemesi hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Excel Vers. ve Dili
xp
form sayfasında hangi parametreyi girersem altbilgide dökümünü yapmasını istiyorum bunu nasıl yapabiliriz yardımcı olurmusunuz arkadaşlar dosya ektedir.

Excel Vers. ve Dili
xp
arkdaşlar bu konu hakkında bilgisi olan yokmu yardımcı olurmusunuz.

Excel Vers. ve Dili
xp
tarih olan yere iki tarih koyabilirmiyiz tarihler arasını arama yapmasını istiyorum mümkünmüdür.

Başlangıç ve bitiş tarihleri için ayrı iki TextBox oluştur yine ayrı bir button oluşturup, tıklama olayına aşağıdaki kodu yaz.
Me.RecordSource = "SELECT* FROM Tablo1 WHERE Tablo1.TARİH Between " & CDbl([Başlangıç tarihini yazdığın TextBox'ın adı]) & " And " & CDbl([Bitiş tarihini yazdığın TextBox'ın adı])

Excel Vers. ve Dili
xp
bir sorun daha oldu yaptığınız programda plaka ile arıza kodunu yazdığımda veriyi listelemiyor

tamer42

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Office 2013 İngilizce
Sn omerceri;

Me.RecordSource = "SELECT* FROM Tablo1 WHERE Tablo1.TARİH Between " & CDbl([Başlangıç tarihini yazdığın TextBox'ın adı]) & " And " & CDbl([Bitiş tarihini yazdığın TextBox'ın adı])

kodunda PLAKA alanında "like" komutunun kullanımıyla ilgili örnek verebilirmisiniz.
Örn: 06 ile başlayan plakalar;

Me.RecordSource = "SELECT* FROM Tablo1 WHERE Tablo1.ÇEKERPLAKA like " & [TextBox'ın adı] & "*"

gibi...

Teşekkürler, İyi Akşamlar..

Excel Vers. ve Dili
xp
ömer bey yaptığınız programı tekrardan gönderebilirmisiniz. plaka ve arıza kodunu girdiğimde 21 ve 32 arıza kodlarını veriyor

Excel Vers. ve Dili
2003
cevap

bununla ilgili örneği yapmıştım form üzerinden çoklu arama sen istersen bir ara

Excel Vers. ve Dili
xp
form sayfasında veri listeleme hakkında

form sayfasında hangi parametreyi girersem altbilgide dökümünü yapmasını istiyorum bunu nasıl yapabiliriz bir türlü yapamadım.ekte gönderdiğim dosyada açılış sayfasında ne yapmak istediğimi daha iyi anlarsınız.yardımcı olurmusunuz arkadaşlar

Excel Vers. ve Dili
xp
Eklİ Dosya

arkadaşlar çok acil yardım.ekli dosyayı düzenleyip bana gönderirmisiniz.göster butonuna bastığımda hangi parametreye yazarsam listelemesini istiyorum.

Excel Vers. ve Dili
xp
ekl dosya

ekli dosya incelermisiniz en son hali

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...