Form Süzgecine uygun Otomatik Rapor Hazırlama?

Excel Vers. ve Dili
Access 2002
form üzerinde sağ tıkla "Form Süzgeci" seçeneğini seç
herhangi bir kriter seç mesela soyadı NAZİK olanı "Form Süzgecini Uygula" de ve çıkan sonucu bir rapor olarak görüntülemek için ne YAPABİLİRİZ

bu konu basit bir kullanıcı için yapılmalı yani bir düğme ve çıkan sonuçtan türetilmiş bir rapor ????

konu ve örnek ekte.

teşekkürler:)

Excel Vers. ve Dili
Access 2002
--------------------------------------------------------------------------------

güncellllllll

Excel Vers. ve Dili
Access 2002
sorumda anlaşılmayan bir durum mu var, yoksa ne istediğimi tam olarak benmi anlatamadım lütfen arkadaşlar yazınız...

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2003 Türkçe ve İngilizce
benzer bişey yapmıştım ama dosyayı sildim tekrar yapmaya çalışacağım.

Excel Vers. ve Dili
tam olarak istediginizi yapamadım bunun nedeni de kullanıcının süzme işlemini neye göre yaptığını bilemememden kaynaklanıyor. işinizi görürmü bilmem ama istediğinize yakın birşey yaptım. belki bir fikir verir.

Excel Vers. ve Dili
Access 2002
sevgili veysi_emrah önce teşekkürler en azından cevap ve örnek yazmışınız olmasa bile teşekkürü fazalsıyla hak ettiniz

bu değil istediğim bu şekilde tüm alanlara süzme sorgusu eklemek ve rapor hazırlamak gerekir benim istediğimi fare sağ tıklayıp çıkan form süzgeçinden istediğimiz alandan istediğmiz kriteri yazarak bulacağımız süzülmüş kayıtlardan ve sadece bunlardan oluşan rapor hazırlamak bunu çözdüm yarın yüklerim sanırım cevabını neyse iyi akşamlar:)

Excel Vers. ve Dili
Cevabı ben de merak ettim, merakla bekliyorum.