Formlar Üzerinde Modül Sorunu (Acil!!!)

Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık 1,5 senedir üzerinde çalıştığım ve aynı zamanda şirket içinde kullandığımız bi access veritabanı var. Yanlız son 3-4 gündür yeni oluşturduğum formlar üzerinde yazdığım modüller çalışmıyor. Biraz araştırdım. Üzerinde herhangi bir kontrol yokken modül aktif halde çalışıyor fakat üzerine herhangi bir kontrol koyduğumuzda modül çöküyor. Yanlız kendi veritabanım içinde oluşturduğum formu başka bir veritabanına import ettiğim zaman herhangi bir problem olmuyor. Tahminice referanslarla ilgi bir sorun oluşuyor. Fakat onlarıda inceledim ama bir sonuca ulaşamadım. Veritabanım içindeki eski formlarda herhangi bir modül sorunu yok. Bununla ilgili hata mesajını ekliyorum.
Aşağıdaki hatayı veren form içerisinde 6 tane metin kutusu, 6 tane etiket, 1 tane komut düğmesi var. Komut düğmesinin tıklatıldığında olaynda sadece

Msgbox "aaaa"

şeklinde bir satır var. Yani kod ile ilgili bir sorun ortada yok. Form üzerinden kodun çalışmasıyla ilgili bir sorun.

Bu sorunun çözümü acil olarak lazım. Lütfen detaylı bilgiye sahip olmayan arkadaşlar herhangi birşey yazmasın.... Konuyu dağıtmayalım.

Düzenleme :
Arkadaşlar sanırım soruna sebep olan olayı buldum. Form üzerindeki metin kutularının Denetim Kaynağı ile Metin Kutusunun adını aynı yaptığımız zaman bu sorun oluşuyor. Fakat şimdiye kadar böyle bir sorun olmadı. Yani aynı veritabanım içindeki eski formlarda da Denetim Kaynağı ile Metin Kutusu adı aynı fakat onlarda kodun çalışmaması gibi bir durum yok... Şimdi bu olayın kaynağı nedir?

Son düzenleme: