FORMÜL OLARAK DOĞRULARI SÜZDE BULMUYOR..

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 türkçe
FORMÜL OLARAK DOÐRULARI SÜZDE BULMUYOR..

BİR MAKRO konusunda çalışmalarda bulundum. ancak 1.TAKİP sayfasında ilk önce L sütununda süz komutu ile süzülmüş DOÐRU kelimesini iptal edip tümünü seçip C sütünündan aşağıya kadar girilmiş olan kodların (girildiği yere kadar (her gün yenileri ekleniyor)) yanındaki sutünü (D sütünun) değer olarak yapıştırması gerekiyor ( Ã?RNEÐİN c 480 satırına kadar girilmişse D 480'e kadar düşeyara ile gelen verileri kopyalayıp değer olarak yapıştırması gerekiyor) (( buraya kadar tamam )) sonrası için L sütünündaki süz komutundan DOÐRU yazılarını bir türlü seçtiremedim. + excel konusunda her konuda bilgiye sahip olmadığımdan sizin yaptığınız makro kalacak şekilde diğer makroları da silip dosyayı tekrar bana gönderirseniz ancak başarılı olabilirim. :?

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 türkçe
kullandığım excel

office 2002 türkçe kullanıyorum

T

TRABLUS

Misafir
Re: kullandığım excel

osmancig' Alıntı:
office 2002 türkçe kullanıyorum
Bu yazdığınız yazıyı sorduğunuz her soruda tekrarlamamak için, lütfen profil ayarınızda imzanıza ekleyiniz. Ekledikten sonra sürekli imza olarak sorunuzun altında çıkacaktır.

mehmett

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 Türkçe
Ya da Forumun en başında Son 15 Aktif Mesaj'ın üstünde kayan yazı şeklinde geçen linki tıklayıp indireceğiniz dosyayı açın.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 türkçe
TRABLUS ve mehmett uyarınız için teşekkür eder sizin istediğiniz değişikliği yaptığımı bildiririm. :hey:

problemin için bir cözümünüzün olup olmadığını sormaktan kendimi alı koyamıyorum. :arkadas:

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 türkçe
çalışmalarınızda bu soruya da bakmanızı diler başarılar dilerim.

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Dosyanızda zaten bir kod mevcut ve istediğinizi yapıyor, yani C sütununa bir kod yazarasanız kodun çalışmasını göreceksiniz.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 türkçe
yapıyor da sonrası için L sutununda DOÐRU kelimesini süz komutunda bulmuyor. onu niye yapmıyor ?

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
yapıyor da sonrası için L sutununda DOÐRU kelimesini süz komutunda bulmuyor. onu niye yapmıyor ?
Yapıyor, c sütununa bir değer girdikten sonra L sütununa bakın.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 türkçe
C sütünuna değeri ancak C 1001'e giriş yaptırıyor bu normal mi ? kaldığı yere C 1001'e değil de kaldığı yerden devam etmesi mümkün mü ?

kusura bakmayın 2. sorum : söylenen virüsle ilgili (excel dosyalarını silen ) hergün güncellenen awast professional sürümü yeterli olur mu ?

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 türkçe
osmancig' Alıntı:
C sütünuna değeri ancak C 1001'e giriş yaptırıyor bu normal mi ? kaldığı yere C 1001'e değil de kaldığı yerden devam etmesi mümkün mü ?

kusura bakmayın 2. sorum : söylenen virüsle ilgili (excel dosyalarını silen ) hergün güncellenen awast professional sürümü yeterli olur mu ?

bir çare yok mu ? :agla: