Formüller ????????????

Excel Vers. ve Dili
2003
Arkadaşlar bu access formüllerinin anlamlarını ve naıl kullanıldığı hakkındaki bilgileri nereden bulabilirim? Tam 3 tane kitap aldım. Hepsi de dev gibi. Ama içerisinde formüller nasıl kullanılır ya da açılımları nelerdir hiçbir yardım yok. Bişlgi verirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003
Tavsiye

Sana tavsiyem oturup eğer gerçekten öğrenmek istiyorsan kitapları temel almak açısından okumak ve uygulamalı örneklerine çalışman. En güzel öğrenme yöntemi deneme yanılma. Ardından neyi nasıl yapacağını öğrenmek için takıldığın soruları burada paylaşmak elbet sana yardımcı olacak çıkacaktır. Kolay gelsin.
:hey:

Excel Vers. ve Dili
ofis2003,Türkçe
arkadaşım ben de accessde yeniyim ve kaynak kitap arıyorum beyendiğin bir kitap adını ve yazarını verebilirmisin? teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
office 2003
adım adım access var microsoft ama kitapdan olmaz program yazmaya çalışaçaksın burdan ufak bir kaç program indir incele yavaş yavaş alışırsın.

Excel Vers. ve Dili
2003
arkadaşım ben de accessde yeniyim ve kaynak kitap arıyorum beyendiğin bir kitap adını ve yazarını verebilirmisin? teşekkürler

arkadaş yayınevinin çok kalın bir kitabı var ama formüller malesef açıklanmıyor

Excel Vers. ve Dili
office 2003
access veri tabanı önemli olan formüller değil veri tabanı tasarımı eğer formül çok istiyorsan denetim kaynağına yazarsın fiyat*miktar olur sana formül biraz daha sorunu acarsan belki açıklayabilirim..