"Forum Kurallarına Uymayan Başlıklar"

teknikyapı

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 365
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
13-01-2026
Merhaba.
Sevgili site yönetimi "Forum Kurallarına Uymayan Başlıklar" bölümündeki sorulara cevap vermek için müdahale edemiyormuyuz acaba? Çözmeye çalıştığım bir konunun cevabını vermek istiyorum emekler boşa gitmesin ve en azından bir arkadaşıma faydası olur diye amacım.

zafer

Super Moderator
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
OFFICE 2003 TÜRKÇE
OFFICE 2010 TÜRKÇE
Merhaba

Forum Kurallarına Uymayan başlıklardaki konulara cevap yazılırsa o bölümün bir amacı kalmaz.

Forum kurallarında da belirtildiği gibi soru başlıkları konuya uygun seçilmelidir.

Forumdaki mesaj kirliliğini önlemek için açılmış bir bölümdür.
Konusunun bu bölüme taşındığını gören üye sebebini anlayıp konusuna uygun bir başlıkla tekrar sorar sizde cevabınızı orada verebilirsiniz.

teknikyapı

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 365
13-01-2026
Merhaba.
Sn zafer bey açıklamalarınız için teşekkür ederim.Yazdıklarınıza katılıyorum.Ben o mesajın cevabını hazırladıktan sonra taşındığını gördüm ve bir türlü cevabı gönderemedim.Aydınlattığınız için teşekkür ederim.

uzmanamele

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
excel 2010
merhaba
geçenlerde bayağı karışık bir soru sorulmuş, üzerinde epey düşündükten sonra dosyayı hazırlamıştım. ama soru taşınınca cevap gönderemedim.
arkadaşa özel mesaj gönderek; sorusunun taşındığını, cevabın hazır olduğunu ama uygun başlıkla, uygun forum altında tekrar sorması gerektiğini bildirmiştim. birsüre sonra doğru konu başlığı ve doğru alt forumda sorusunu yineledi, cevabı gönderebildim.
sanırım tek yol bu.

teknikyapı

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 365
13-01-2026
sn uzmanamele bende dediğiniz gibi arkadaşa ulaşıp en azından tekrar konu açarak konunun cevaplanabileceği bildireceğim.Teşekkür ederim.İyi çalışmalar.