Gazete Takİp Programi Ariyorummm Ltfn Yardim

Arkadaşlar merhabalar

gazete dağıtımı yaptığım için gazete takip programı arıyorum foruma bakmadan yazma dicekseniz baktım bi tane var fakat hoşuma gitmiyen yönlerini değiştiremiyorum.

İstediğim program biraz görsellik olucak işlevleri güzel olucak abone takip kolay olucak yardım edermisiniz

saygılar

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
bir tane buldum derken buldugunuz programın adını yazmamışsınız bir zamanlar böyle bir program yapmıştım eger o programsa eklememin bir anlamı yok amacınızı ve programın adını yazarsanız size yardımcı olurum kolay gelsin

amacım dağıtım yaptıgım aboneleri düzenli bir şekilde izleyebilek abonenin üzerine tıkladıgımda bilgileri ne zaman gazete aldıgı tarih tarih görmek vs böyle bişey

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
evet benim aklemiş oldugum program yardımcı olamayacagım program eklemek hususunda yalnız siz bir şeyler ortaya koyarsanız onu gelişririz o hususta yardımcı olur yeterki siz başlayın kabasını ortay koyun kolay gelsin

sizin programda biraz oynasak hani başına falan bi login koysak
ben tablo veya form eklemek istediğimde şifre soruyor onu söyleseniz beraber geliştirsek
saygılar

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
gazete abone takip

kodlar acık istediğin degiştir benden yardım istersen herzaman ara

Son düzenleme:
çok teşekkürler görsellik katmışsınız çok güzel olmuş

ben sizin msn adresinizi ekledim tugra bilgisayar olarak

saygılar

bir de ben tablo yapıştırmak istediğimde microsoft projenin visual basic olarak parolayla korunmasını sağlıyor diye bir uyarı veriyor sorun nedir acaba

Bir de hocam bunun başına aşağıdaki örnekte oldugu gibi bir açılış eklesek ben denedim yapamadım