gezinti düğmeleri kayboldu

Arkadaşlar kayıtlar arasında gezinti yaptığım "gezinti düğmeleri" ortada hiç bi sebep yokken (mutlaka vardır ama) kayboldu, formun özelliklerine bakıyorum orda "gezinti düğmeleri" "evet" seçilmiş, kaç gündür uğraşıyorum geri getiremedim. Böyle basit bi şey içinde forma başlık açmak istemedim ama çaresiz kaldım. Nereye gider bu "gezinti düğmeleri"

Dosya eklenemiyecek kadar büyük, ama biraz budama yapıp küçültebilirsem buraya ekleyebilirim heralde.
Sorun heralde şu olaydan sonra oldu, çalıştığım form Access penceresi görünmeden program gibi çalışıyordu, sonra ben başka bi form yaptım ve o forma bi buton ekleyerek ilk önceki formu bu butondan çalıştırmaya başladım ve bundan sonra "gezinti düğmeleri" kayboldu.

Dosyayı malesef ekleyemedim yani boyutunu azaltamadım, ama "gezinti düğmeleri" nin hangi şartlarda kaybolduğunu hangi şartlarda geri geldiğini buldum. Eğer Access' in "araçlar" "başlangıç" menüsünden bu formu işaretleyip daha sonra bu formunda içinde bulunduğu veri tabanı dosyasını çalıştırırsak form "gezinti düğmeleri" ile birlikte sorunsuz çalışıyor ama bu formu Access' in formlar bölümünden kendimiz çalıştırırsak "gezinti düğmeleri" yok oluyor, bütün proje bitti şimdi bu sorun ortaya çıktı günlerdir bununla uğraşıyorum umarım sizden bi yardım gelir yoksa bütün çalışma boşa gidecek.

Excel Vers. ve Dili
Access 2002
dosyandaki verileri sil resim içeren bölümleri de sil
Araçlar Veritabanı Hizmet Programları-Veritabanını Düzenle ve Onarı tıkla
ve buraya bahsettiğin örneği ekle boyutu küçülür o zaman birde zip'lersen
o zaman sorun kalmaz...

Buraya ekle ki herkese örnek olsun çözümü de sizin örnek dosyadaki bazı
işlemleriniz de ... :lol:

Evet nihayet dosyayı ekledim.

Eğer Access menüsünden "Başlat" dan "Form/sayfa görüntüle" kısmından "KKKK" formunu işaretlersek ve dosyayı çalıştırırsak "gezinti düğmeleri" ortaya çıkıyor ama şu andaki gibi bu seçenek başka bi form olursa "gezinti düğmeleri" yok oluyor. Yada menü den "KKKK" formunu kendimiz çalıştırırsak gene "gezinti düğmeleri" yok oluyor.

Arkadaşlar herkese yardımlarından dolayı teşekkürler.
Sorunu çözdüm.