Giren kişiye göre rapora paraf yazdırma

Accessi ilk açtığım da Ana Ekran isimli formun karşıma gelmesi, ordan da belirli olan kişilerin isimlerine göre giriş yapılması, giren kişiye de göre raporda bulunan paraf isimli metin kutusuna o kişinin parafını yazdırabilir miyiz?

Mesala ana ekran isimli form açıldığında, ben açılan kutudan ramazanı seçip tamam dediğimde Form1 açılıp, bu arada da raporda bulunan paraf isimli metin kutusuna R/Y yazdırmak istiyorum.

Bu arada bu veritabanında aynı anda 2 kişi çalışacak. Giren kişilere göre rapordaki paraf değişecek

Teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
2003
cevap

senin ne yapmak istediğini anlamadım eğer yapmak istediğin kişi seçildiğinde form1 yada diğer kişi seçildiğinde form 2 açılması ise seçimden sonraki düğmeye
if açılankutu.value="ahmet" then
DoCmd.OpenForm "form1"
end if
if açılankutu.value="mehmet" then
DoCmd.OpenForm "form2"
end if

yok bundan başka ben form 1 açtıktan sonra orda koyduğum bir düğme ile düzenli olarak rapor alıyorum diyorsan kullanıcı tablosu arkada açık kalır ve ordaki açılan kutudaki ismi rapora alırsın yani rapordaki metin kutusuna
=[Formlar]![Ana Ekran]![Açılan Kutu1] yazarsan fgormdaki ismi almış olursun

yok ben kişilerin kayıtlarını tutacağım yani kim nezaman giriş yapmış işte oda aynı mantıkla ama biraz değişk bir yolla halledilir