Grafiği Excelden Power Pointe aktarmada Hata

Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office Excel 2003 tr
Arkadaşlar Merhaba

Aşağıdaki konuda bana yardım edermisiniz lütfen.
Excelde çizmiş olduğum Grafikleri Power Pointe Aktarırken Power Pointte şöyle bir hata alıyorum " Microsoft Graph Sayı Biçimlerinin tümünü alamıyor. Sayı biçimlerinin tümü veri sayfasına uygulanamıyor." Sonra Grafiği aktarıyor Ama Eksik Aktarıyor. Bunu düzeltmem ve tam olarak aktarma yapabilmem için ne yapabilirim.Yardımlarınız için teşekkürler. Saygılar

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
Ev: 2003 İngilizce-
İş: 2007 İngilizce
grafikleri sayfa 1 de oluştursan sanıyorum problem çözülür, sonra kaynak kısımlarını gizlersin..

Excel Vers. ve Dili
grafikleri sayfa 1 de oluştursan sanıyorum problem çözülür, sonra kaynak kısımlarını gizlersin..
Yardımlarının için teşekkür ederim. Ama Aynı sorun devam ediyor. Sanırım Başka bir sorun var. Aynı sorunu Grafiği Microsoft Outlook'a alırkende yaşıyorum.Orayada eksik aktarıyor.Verileri tam alamıyor...

Excel Vers. ve Dili
Yardımlarının için teşekkür ederim. Ama Aynı sorun devam ediyor. Sanırım Başka bir sorun var. Aynı sorunu Grafiği Microsoft Outlook'a alırkende yaşıyorum.Orayada eksik aktarıyor.Verileri tam alamıyor...
Denedim oldu, grafikleri tamamen kaynak dosyalarının olduğu sayfada oluşturursan sorun çözülür.

Excel Vers. ve Dili
Denedim oldu, grafikleri tamamen kaynak dosyalarının olduğu sayfada oluşturursan sorun çözülür.
Teşekkür ederim yardımların için. Bende deniyorum şimdi... Bunun Başka bir yolu varmı...Çünkü yapacağım grafik sayısı çok fazla.

Excel Vers. ve Dili
1 tane kaynak ve grafiklerinin olduğu dosya hazırlarsan ve bunu şablon olarak kullanırsan daha sonra oluşabilecek benzer ihtiyaçlarında sadece kaynak kısmındaki verileri değiştirebilirsin diye düşünüyorum.

Excel Vers. ve Dili
1 tane kaynak ve grafiklerinin olduğu dosya hazırlarsan ve bunu şablon olarak kullanırsan daha sonra oluşabilecek benzer ihtiyaçlarında sadece kaynak kısmındaki verileri değiştirebilirsin diye düşünüyorum.
Anladım.Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.Sizin dediğiniz gibi yaptım.Grafikleri aktarıyor. Ama eğer örnek dosyaya baktıysanız grafikte yer alan en alttaki kısımları almıyor. Grafik1 sorunsuz alıyor.Orada sorun yok. Ama Grafik2 ve 3 tam olaral aktarmıyor.Eksenler kısımındaki bilgileri eksik aktarıyor.Bunu çözemedim. Sizi uğraştırdım.Kusura bakmayın.yardımlarınız için teşekkürler.