"Grafik" konu başlığı

Merhabalar,

Ben "excel grafikleri" ile ilgili değerli forum yöneticisi arkadaşların da uygun görmesi halinde forumda ayrı bir konu başlığı açılmasının faydalı olacağını düşünüyorum.

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Böyle bir başlık açılmasındaki öngörünüz nedir?

Fonksiyonlar, Makrolar için ayrı konu başlıkları var. Bunlar excel kullanıcıları için ne kadar gerekli ise grafikler de bir o kadar gerekli (bence). Bu konunun ayrı bir başlık olması hem bu konudaki soru ve cevapların bir başlık altında toplanmasına hem de bu konuya ilginin artmasına sebep olacaktır. Bunlar benim önerilerim tabi, siz istemezseniz açmazsınız.

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Eğer bu konuda diğer üyelerde görüşünü belirtirse yönetim olarak değerlendirmeye alırız elbette.

Excel Vers. ve Dili
Windows 10 Pro 64 bit
Office 2016 Professionel Plus 64 bit
Grafik bölümü

Ben "excel grafikleri" ile ilgili değerli forum yöneticisi arkadaşların da uygun görmesi halinde forumda ayrı bir konu başlığı açılmasının faydalı olacağını düşünüyorum.

Evet sayın dumanibo,bende size aynen katılıyorum. Formda grafiklerle ilgili sorulan sorulara cevap verilmediği dikkatimi çekti. Nedense kimse grafiklerle ilgilenmek istemiyor. Makrolar ve Formüller gibi Grafikler de Excelin bir parçasıdır. Umarımki böyle bir bölüm açılır.