Grafikteki bilgileri 2 dil olarak kullanabilme!!!!

Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 English
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
24.02.2018
Arkadaslar merabalar,
Ekte vermis oldugum basit bir gider tablosunda ki gider isimleri ve ay isimlerini 2 dilde kullanmak istiyorum.
Soyleki ustteki siyah butona bastigimda A sutunu ve 1-2 nolu satirlara denk gelen aylar ve gider adları ingilizce ve turkce olarak degismeli...
Boyle bir makro yada formul varmıdır acaba? hangisi daha uygun olur ne yapmalıyım,yardımcı olursanız cok sevinirim...
Simdiden tesekkurler....

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 English
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
24.02.2018
tekrar merbahalar...

Arkadaslar cok acil yardımınıza ihtiyacım var..
Zor bir konu farkındayım ama mutlaka bilgi sahibi olan birileri vardir..
Ben yabancı bir ulkede yabancı bir firmada calısıyorum.Finans butce raporu yapıyorum,ekte sadece bi kısmını gonderdim.
Sirkette benden istenen butcenin hem ingilizce hemde rusca dillerinde hazırlanmasıdır. Turkce formatım zaten elimde tam olarak var. bunları rusca ve ingilizceye de ceviriyorum buraya kadar sorun yok ama ben 2 ayrı butce vermek ile ugrasmak istemiyorum.
Aklımdan gecen ekteki en uste bir BUTON yada ING VE RUSCA yazılı 2 BUTON yerlestirmek ve cevirdigim bu 2 dili o butunlarla direk tek bir butce tablosunun uzerinde degistirmektir...
Allah rızası icin boyle birsey vardır ve bunu bilen bi arkadasımız bunu benimle paylasır..
Ilginiz ve yardımını bekliyorum.....

Merhum İdris SERDAR

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Excel, 365 - İngilizce
Arkadaslar merabalar,
Ekte vermis oldugum basit bir gider tablosunda ki gider isimleri ve ay isimlerini 2 dilde kullanmak istiyorum.
Soyleki ustteki siyah butona bastigimda A sutunu ve 1-2 nolu satirlara denk gelen aylar ve gider adları ingilizce ve turkce olarak degismeli...
Boyle bir makro yada formul varmıdır acaba? hangisi daha uygun olur ne yapmalıyım,yardımcı olursanız cok sevinirim...
Simdiden tesekkurler....
.

Örnek dosyayı kendinize uyarlayın.

.

Ekli dosyalar