Günlükte Arama Çalısmıyor Nasıl Düzeltebiliriz

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 TÜRKÇE
mrb arkadaşlar. çoğumuz günlüğümüzü elle tutarız. belkide öylesi daha zevkli ama ben bilgisayardan günlük tutmak isteyenlerinde olabileceğini düşünerek bi proğram hazırladım. umarım kullanan olur. Sırlı günler dileğiyle

açılış şifresi : ali123

gocebe den sevgilerle
Bu mesajın ek dosyası http://www.excel.web.tr/attachment.php?attachmentid=17029&d=1178986855 budur.

Bu msj daki programın arama özelliği çalısmıyor. Nasıl düzeltebiliriz. Güzel bir günlük programı eger arama özelliği eklenirse herkes için ideal bir program olur

Excel Vers. ve Dili
2003
cevap

senin istediğin arama türlerinin değişik versiyonlarını formda örneklerle anlattım bu arada örneğin muhteşem olmuş aslında 15 dakika uğraşıp örneğini düzeltmiştim ama çıkış komutuna tıkladğımda hepsi gitti sen çıkarken kaydedi ayarlamamışsın özellikle sanırım senin problemin kelime arama onunda örneğini verdim ama yinede anlatayım formundaki ara ve metin kusunu kaldır yerine activexlerden metin kutusu ekle ve onun change olayına liste güncelle kodunu yaz sonra liste kutusunun veri kısmındaki oluşturduğun şol tasarımına gir ve konu kısmının ölçüt kısmına
Like "*" & [Forms]![gidenevrakarsiv]![txtSearchString2] & "*"

bunu yaz bundan sonra metin kutusuna yazdığın harf yada kelimeye göre listeyi yeniler unutmadan formun açılışınada txtSearchString2.value=" "

yazacanki formu tekrar açtığında bir önceki yazdığın süzülmüş halde gelmesin