HAKEDİŞ PROGRAMI

HAKEDÝÞ PROGRAMI

ARKADAÞLAR BEN BİR KAMU KURULUÞUNDA YATIRIMLAR MUHASEBESİ BÃ?LÜMÜNDE ÇALIÞIYORUM. BURADA YAPTIÐIMIZ TEMEL NOKTA MÜTEAHHİT FİRMALARIN HAKEDİÞLERİNİ Ã?DEMEK. ANCAK BURADA Ã?NEMLİ OLAN MÜTEAHHİT FİRMADAN GELEN HAKEDİÞ RAPORUNU KENDİ İÇ MUHASEBE SİSTEMİMİZE ÇEVİRMEK. BUANLAMDA BEN BİR EXCEL DOSYASI YAPTIM. ANCAK BU DOSYAYA SÜREKLİ OLARAK EL İLE MÜDAHALE EDİLMESİ GEREKTİÐİNDEN PEK KULLANIÞLI OLMUYOR. BUNDAN DOLAYI YENİ BİR HAKEDİÞ PROGRAMI YAPMAYA ÇALIÞIYORUM AMA HEP AYNI YOLA ÇIKIYOR. BUNDAN DOLAYI SİZDEN YARDIM İSTİYORUM.

BU ANLAMDA SİZE YAPMIÞ OLDUÐUM PROGRAMI GÃ?NDERECEÐİM. EÐER İLGİLENEN ARKADAÞLAR OLURSA İHTİYACIMIZA UYGUN BİR HAKEDİÞ PROGRAMI ÜRETMEK İSTİYORUM. İLGİLENEN ARKADAÞLARA ÞİMDİDEN TEÞEKKÜR EDİYORUM....

Excel Vers. ve Dili
EXCEL 2003
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
28.01.2022
oghuzz01, bende bir hakediş programı üzerinde çalışıyorum (üstyapı). forumdaki tecrübeli arkadaşlar bu konuda size yardımcı olacaktır.
Maalesef sizde benim düştüğüm hataya düştünüz.
Lütfen forum kurallarına bir göz gezdirin.
İyi çalışmalar.

INSMUH' Alıntı:
oghuzz01, bende bir hakediş programı üzerinde çalışıyorum (üstyapı). forumdaki tecrübeli arkadaşlar bu konuda size yardımcı olacaktır.
Maalesef sizde benim düştüğüm hataya düştünüz.
Lütfen forum kurallarına bir göz gezdirin.
İyi çalışmalar.
hatamı söylersenizben de telafi etmeye çalışırım....
ne hata yaptığımı anlamış değilim....

arkadaşlar yapmış olduğumu hakediş programı burada bir incelerseniz sevinirim. sonra size sırayla sıkıntılarımı ve değiştirmek istediklerimiz anlatırım. umarım yardımcı olursunuz...

Excel Vers. ve Dili
2010 - TR!
oghuzz01, dosyanı ınceledım acıkca soleyım dogru durust bı verı atblosu hazırlamadan malesef ıstedıklerını yapamazssın.

sayfa yapısı aynı olmak kaydıyla sadece hakedıs kısmını bır verıtablosu seklıne donusturusen sana daha fazla yardım edebılırım

ıyı gunler

Necdet

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 Türkçe
Dosyayı açmamla kapatmam bir oldu, hem sıkışık hemde kalın çizgiler olan dosyalara bakamıyorum, yaşlılık işte :D

öncelikle ilginize teşekkür ederim. excel bilgimin elverdiği sürece bir doya hazırlamaya çalıştım. ortaya böyle bir şey çıktı ve maalesef benim çalıştığım yerdeki en iyi tablo bu. varın anlayın halimi.

Necdet

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 Türkçe
Sayın oghuzz01, yinede emek harcamışsınız, sizi kutlarım, keşke hakedişin ne olduğunu bilseydim de elimden geldiğince yardımcı olsaydım. :(

Yok aslında birbirimizden bi farkımız, sanırım bütün kamu kurumları böyle.

Sizi gerçekten kutlarım zor bir konuyu çözmek için uğraşıyorsunuz.

size bu tabloda esas yapmak istediklerimi sırası ile anlatayım. yardımcı olan çıkarssa çok sevinirm. ayrıca bu tabloyu kısıtlı excel bilgim ile yaptığımı da belirteyim.

1. sayfadan başlayayım:
öncelikle bu verileri sırası ile girmek ve verilerin tamamı girilmdene diğer sayfalara geçilmememesini istiyorum. yani tüm veriler girildikten sonra bir tamam veya yazdıklarınızı onaylıyor musunuz gibi bir tuşa bastıktan sonra ikinci sayfaya geçilebilsin...

yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.... :dua: