Harflerin büyüklüğünü isteğe göre değiştirmek

Excel Vers. ve Dili
Office 2007 Türkçe
daha önceden yapılan chasechange programını ben tüm excel sayfalarında aktif olmasını istiyorum yanlız
ABC DEF
Abc Def
abc def
Abc def
var
ben birde Abc DEF ÞEKLİNDE OLSUN İSTİYORUM YA EKLENTİ OLARAK TÜM EXCEL SAYFALARINDA YANİ YENİ AÇTIÐIM BİR EXCEL SAYFASINDADA OLSUN YADA MENÜ OLARAK AÇTIÐIM TÜM EXCEL SAYFASINDA OLSUN YADA SİZİN YAPTIÐINIZ EXCELİ BEN NEREYE KOYMALIYIM Kİ YENİ EXCEL AÇTIÐIMDA HEDEF DOSYA O OLSUN VE Change case aktif olsun inşallah anlatabilmişimdir....
Abc DEF şeklinde olmasının sebebi isim yazılırken Ã?zkan EROL şeklinde yazılıyor ya o yüzden çok teşekkür ederim şimdiden

Excel Vers. ve Dili
Excel2003-Türkçe
Merhaba
sözettiğiniz chasechange programını biz de edinebilirmiyiz. kodlarını buraya yazabilirmisiniz.teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
Office 2007 Türkçe
Sayın Haluk, bey sizi bu konuda çok rahatsız ettim biliyorum belki bana yeter artık biraz da kendin yap diyeceksiniz yaptığınız programı eklenti olarak kurdum ve kullanıyorum çokda hoşuma gitti çok teşekkür ederim. yanlız sizden istediğim birşey daha var acaba bu programa kısayol komutu da atayabilirmiyiz ben ilk önce hücreyi seçip sağ tıklayarak en alt menüye inip oradan istediğim formatı seçiyorum aynı word de olduğu gibi shift + f3 e basarak sırayla istediğim yazı tipine ulaşırsam daha hızlı kullanılmış olur şimdiden çok teşekkür ederim sizin başınızı ağrıttığım için. Saygılarımla...

Haluk

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
Altın Üyelik Bitiş Tarihi

Metin Karaağaç

Uzman
Altın Üye