Hata Mesajı

Excel Vers. ve Dili
2003-2007
Ben bir program yaptım ve ekte gönderdiğim olay yordamı ile eşleşmiyor diye ekteki hata mesajını veriyor lütfen bu hata konusunda bana yardımcı olabilirmisiniz.

Excel Vers. ve Dili
office2003
accesinizi tam olarak olarak kurun zannedersem o zaman sorununuz hallolacakır.

Excel Vers. ve Dili
2003-2007
Zaten Tam olarak yüklü ama genede bu sorun devam ediyor. anlamadım vede çözemedim

Excel Vers. ve Dili
2003
cevap

güncelleştirme sonrasında çalışan kodun ne iş yaptığını bilmeden bu soruyu çözmek imkanmsız onun içinden problemli olan formu bir örnek içinde koyman lazım programının bir kopyasını al tablolardaki bilgileri sil ve buraya ekle dediğim gibi kodun ne iş yaptığını bilmiyorum ayrıca ekleyip kaldırdığınız activex varsa ondanda yapar refereranslardan o son ekleyip kaldırdığınız activexin başvurusunu kaldırın sorun çözülür yok güncelleştirme sonrası bir veri işliyorsa işte o zaman koda bakmak lazım ne işliyor ve ne isteyipde bulamıyor

Excel Vers. ve Dili
2003-2007
Gülsüm Hanım Örneği gönderiyorum buradaki sorun ara ve diyer kayıt gezinti tuşlarındaki gezinti işlemindeki olay yordamının hata vermesidir. Bu hata diğer çalışmalarımdada zaman zaman oluyor sebebini okadar aradım ama bulamadım şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

beab05

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2013
Sorunlu veritabanınızdaki bütün tablo,form,macro vs.. leri yeni oluşturacağınız veritabanı içine import edin sorununuz çözülür..

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2003-2007
Çok teşekkür ederim ilginize sorun çözülmüş sorun galiba veri tabanı içindeki refarasların yanlışlıkla silinmesinden kaynaklandığını sanıyorum.