Hazır Forma Veri Girmek

merhaba benim şöyle bir sorunum var
word de hazırlamış olduğum formda boşluklara her defasında elle doldurup sayfa ayarı yapıyorum
bunu excekde sadece değişkenleri girip yazdır dediğimde formun otomatik yazdırılmasını istiyorum
sırasıyla Tarih- telefon numarası- telefon kodu- markası-modeli- ad soyadı -tarih değişkenleri var

yardımcı olabilecek varmı
teşekürler şimdiden

Mahmut Bayram

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
2016 Excel Tr
excel'e yeni başladığım sıralardı şöyle bir şey yapmıştım galiba sizinde istediğinzde buna benzer bir şey herhalde. eki inceleyiniz

güzel bir program ama benim ihtiyaçlarıma uymuyor ben tam anlatamadım galiba
ikinci el cihaz teslim formları vardır elimde kayıtlı olmadığı için gönderemiyorum
işte xxxxx tarikinde xxxxx hatlı telefonum v.s. v.s diye gider bu bununboş çıktısını alıp elle doldurmak yerine müşteri bilgileri bilgisayar da hızlı bir şekilde alınır yazdır denilip haızr bir şekilde imzasına sunulur ayrıntılı olarak böyle yanı fazla karmaşok ve kapsamlı değil

Mahmut Bayram

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
2016 Excel Tr
bunun için bir kereye mahsus müsterilerin isimleri bir sayfa kaydedilmwli daha sonra da başka bir sayfadan müşteri ile bilgiler otomatik olarak şablona gelsin. fakat ben bazı bölümleri elle gireyim diyorsunuz doğru anlamışmıyım syn inowjoin,