Hazırlamış Olduğum Acsses i Geliştirmek için Yardım

Hazırlamış Olduğum Acsses i Geliştirmek için Yardım edermisiniz.
www.gaziantepcicek.com/beta.mdb adresinde acsses ile dosyaya ulaşabilirsiniz.Bu dosyadaki eksiklikleri veya olmasını istediğimiz önerilerinizi yazabilirsiniz.Benim ekleyip isteyip te ekleyemediğim özellikler.sevkiyatı yapılmasını istediğim yapılsın veya yapılmasın dediklerimi listelesin.Ve sevkiyatı yaapılmış olanlarla yapılmamış olanları listelesin.Ayrıca Firmaları arama bölümü bulunsun gibi

Excel Vers. ve Dili
Office 2003-Türkçe
benim önerim araçlar başlaangıçtan ilk açılması gereken forumu göstererek uygulama ilk açıldığında direk kendi formunu görebilirsin
herkese selem foruma devam

evet banada mantıklı geldi ve hemen ekledim.Görüşleriniz için teşekkür ederim.Ayrıca yukarıda eklemek isteyipte ekleyemediğim özelllikler için yardımcı olabilirseniz sevinirim. :kafa:

Excel Vers. ve Dili
Office 2007 Enterprise
Merhabalar;
Sevkiyat ya da istediğin bölümlere yapılanlar için bir onay kutucuğu koyabilirsin ve rapor parametrelerini de bu onay kutusuna göre belirleyip raporlayabilirsin böylece örneğin sadece sevkiyatı yapılanlar veya yapılmayanları görebilirsin, aynı zamanda yapılmasını istediklerin için de aynı yöntemi kullanabilirsin.. Firmaları arama bölümü ise bir açılan kutu yapabilirsin ve bu açılan kutuya da "denetime uyan kaydı bul" ( bu kodu access kendi oluşturuyor) kodlarını yazarak istediğin firmaların bilgilerine ulaşabilirsin..
İyi Çalışmalar..

bence burdaki hatan tek form üzerinde çalışmışsın tablo olarak müşteriler satışlar ve ürünler olamk üzere 3 tablo oluştursaydın ve bu üç tablonun "id" lerini sorgular kısmında bir biri iel bağlasaydın sonra formu oluştursan daha mantıklı olurdu gibi geliyor bana..