her 2 tablodaki verileri tek tabloda toplamak.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003
basit bir zimmet programı hazırlamayı düşünüyorum.fakat bir problem var.ekteki örnekte olduğu gibi 2 adet tablo oluşturdum.fakat benim amacım bu iki tabloya kaydedilen verileri tek bir tabloda toparlamak ve sorguya bağlı depo durumu diye bir form oluşturmak.yani kısacası diyelimki yeni bir malzeme alındı bu malzemenin bilgilerini yeni malzeme tablosuna girmek,zimmeti iade edilen bir malzeme oluncada bunu zimmet iade tablosuna giricem.fakat bunları depo adlı bir tabloda toplamak istiyorum.depo durumunuda sorgu yardımı ile bir formda incelemek istiyorum.yada bunun farklı bir yöntemi varmı bilmiyorum?bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Excel Vers. ve Dili
2002 türkçe
Sn esmanur;
Verdiğiniz bilgiler yetersiz geliyor. İadeden kastınız, yeni zimmet depoya geldikten sonra, bu zimmeti ilgili departmandaki elemana zimmetlemek mi, yoksa alınan mal beğenilmedi de alındığı yere geri iade mi?
Ve ne gibi malların zimmetleri söz konusudur. Masa, sandalye gibi sabit mallar mı, yoksa kağıt, kalem gibi harcanabilir mallar mı?
Velhasıl sağlıklı bir cevap alabilmeniz için biraz daha bilgi vermeniz gerekir.
Yine de ben anladığım kadarıyla yaptığımı göndereyim.
Saygılar, iyi çalışmalar.

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2002 türkçe
Sn esmanur;

SatınAlma Formu, Zimmetleme formu ve Geriİade formu. Ve tabiki Depo Formu. Sanırım istediğiniz buydu.
Saygılar, iyi çalışmalar.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003
Sayın ayhan 2122 istediğim gerçekten buydu.Yardımınız için çok teşekkür ederim.Çalışmalarınızda başarılar dilerim.İyi Çalışmalar.İyi akşamlar.